РАБІНОВИЧ: ЗАКРИТТЯ ВИБОРЧИХ ДІЛЯНОК У РФ - ЦЕ АНТИКОНСТИТУЦІЙНЕ ЗЛОЧИННЕ ДІЯННЯ!

РАБІНОВИЧ: ЗАКРИТТЯ ВИБОРЧИХ ДІЛЯНОК У РФ - ЦЕ АНТИКОНСТИТУЦІЙНЕ ЗЛОЧИННЕ ДІЯННЯ!

Закриття виборчих дільниць в РФ на території українських посольства і консульств - це антиконституційне злочинне діяння, і ті, хто його приймав, зобов'язані або його скасувати до березня, або вони понесуть кримінальне покарання вже після виборів.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат України («Опозиційна платформа - За життя») Вадим Рабінович.

«Закриття дільниць - це антиконституційне злочинне діяння, це підготовка до фальсіцікаціі виборів, абсолютно зрозуміло! Я подав документи в суд. Повірте, якщо КСУ не скасує це рішення, вони сядуть потім - після виборів. Тому що до такої міри знущатися над Конституцією, над людьми, які там живуть і працюють, неприпустимо!.. Вони позбавили мільйони людей, наші співгромадян, права голосувати, це злочин!» - сказав парламентарій.

«Я не вірю, що в такій великій країні Україна може бути такий міністр закордонних справ, який несе таку ахінею, виправдовуючи рішення ЦВК. Навіть в божевільні не можна такого вимовляти! Він каже, що під час війни не можемо там голосувати (а адже посольство і консульства - це ж наша територія!). Чому ж ви торгуєте з Росією кожен день, - наша торгівля збільшується щомісяця, зокрема, за останній місяць ми вугілля стали купувати на 65 відсотків більше у Росії!» - заявив Вадим Рабінович.

При цьому він висловив переконання, що «судорожне чіпляння влади за свої крісла їй не допоможе»

«У нас є Конституція, є права! Вибирати право жити нормально економічно, розмовляти на тій мові, на якій ми хочемо, а тепер ще й відбирати право голосувати - це абсолютно неприпустимо! Що далі: нас будуть ставити в колони - і водити строєм на роботи?» - задався питанням політик.

«Закривати ділянки для виборів на території, яка вважається українською, - це визнати, що навіть цю територію ми не контролюємо. Тоді і посольства і консульства треба закривати. Це маячня і злочин», - резюмував Вадим Рабінович.

Як повідомлялося, раніше Вадим Рабінович має намір оскаржити в суді рішення ЦВК про ліквідацію виборчих дільниць на території РФ.

Відзначимо також, що ще один представник «Опозиційної платформи - За життя» Віктор Медведчук назвав рішення ЦВК обмеженням громадянських прав українців.

«Таке рішення ЦВК, прийняте на самому старті виборчої кампанії, відкриває шлях для всіляких фальсифікацій і свідчить про те, що влада продовжує тоталітарний курс на обмеження конституційних прав громадян. Йдеться про жителів південного сходу країни, російськомовне населення, прихильників нормалізації відносин з Росією і всіх тих, хто не підтримує проведену владою антинародну політику «хижацького націоналізму» і тарифного геноциду», - заявив він.

Нагадаємо, 31 грудня ЦВК ліквідувала всі виборчі дільниці на території РФ.

Так, зокрема, ліквідовані виборчі дільниці в Москві, Ростові-на-Дону, генконсульстві в Санкт-Петербурзі, консульстві в Єкатеринбурзі і консульстві в Новосибірську.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ