РАБІНОВИЧ: ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО І НАШИХ ДІТЕЙ МИ ПОВИННІ ВИБРАТИ МИР, ЖИТТЯ І ПРОЦВІТАННЯ!

РАБІНОВИЧ: ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО І НАШИХ ДІТЕЙ МИ ПОВИННІ ВИБРАТИ МИР, ЖИТТЯ І ПРОЦВІТАННЯ!

Необхідно хоча б спробувати, прийшовши до виборчих дільниць, вибрати мир, життя і процвітання. Це необхідно задля майбутнього сильної і незалежної України, заради наших дітей.

Таку заяву зробив глава політичної партії «Опозиційна платформа - За життя», народний депутат України Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна».

«Трохи більше 10 років тому економіка України була динамічною, ВВП становив 180 млрд - 7% в рік було зростання. Розквітало абсолютно все: житло преміум - класу, магазинчики, будь-який квадратний метр коштував шалені гроші. Україна йшла вгору і розвивалася. Київ був насичений сучасними підприємствами, і все навколо розвивалося. Що ж сталося зараз?» - задається питанням політик.

«Зараз замість «Русланів» Україна виробляє каструлі. Я цитую Кучму, який сказав, що Україна не здатна знову виробляти літак «Руслан», немає документації, немає алюмінію, зібрали ледве-ледве один літак, відремонтувавши його, застосувавши закордонні двигуни... На жаль, сьогодні у людей не вистачає грошей вести бізнес на речовому ринку - не те, що «Руслани» будувати! Україна не зуміла розвинути жодної галузі за останні 10 років. Такого немає в жодній країні», - обурився народний депутат.

«Кругом розквітають ломбарди, мікрокредітні фірми, ігрові автоматиі та «наливайки». Останні 10 років замість економічного прориву, про який нам розповідають щодня по телевізору, Україна побудувала економіку на боргах, субсидіях, грошах гастробайтеров, і без жодної галузі економіки, яка показує розвиток. 90% економіки знаходиться в тіні, такого не може бути ніде і ніколи!.. У світі не існує уряду, який не зміг розвинути жодну пріоритетну галузь. Крім, звичайно, нашого уряду «гіперлупа», - переконаний політик.

«Прирікаючи себе на старе, ми прирікаємо себе на війну і злидні, вбиті дороги, розорені лікарні. Тому, коли ми йдемо до виборчих дільниць, ми це робимо не тільки для того, щоб проголосувати за ту чи іншу красиву «морду»... Ми повинні обирати майбутнє наших дітей, життя, яке будемо будувати завтра. Ми будемо вибирати: мир або війну, процвітання або загнивання, нове або старе. Давайте хоча б спробуємо, не всі ж однакові, треба шукати шлях до великої, сильної, вільної, незалежної і нейтральної Україні, населеної багатими і щасливими людьми, до «Швейцарії Східної Європи», - резюмував Вадим Рабінович.

Джерело: 112 Україна

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ