ВАДИМ РАБІНОВИЧ: «УКРАЇНА ЗДАТНА СТАТИ БАГАТШОЮ, НІЖ СІНГАПУР»

ВАДИМ РАБІНОВИЧ: «УКРАЇНА ЗДАТНА СТАТИ БАГАТШОЮ, НІЖ СІНГАПУР»

Україна продовжує втрачати свої найбільші промислові об'єкти. Нинішня влада замість того, щоб розвивати економіку і пріоритетні для неї галузі, знищує промисловий потенціал країни.

Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович. Втім, на його думку, Україна може зробити значний економічний стрибок і в стислі терміни побити рекорд «економічного дива» Сінгапуру. Однак можливо це лише після того, як до влади в країні прийдуть нові політичні сили. Також політик поділився своєю думкою щодо інших актуальних для українців тим з політичного та економічного життя країни в ході передач на провідних всеукраїнських телеканалах і в соціальних мережах.

«ЗАКРИТТЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗАВОДІВ ВЕДЕ ДО СТВОРЕННЯ В КРАЇНІ ДЕШЕВОЇ РОБОЧОЇ СИЛИ»

За словами Вадима Рабіновича, українська влада нічого нового не будує, а лише закриває існуючі заводи.

«Нещодавно оголосили, що ми не будемо добудовувати ракетний крейсер, який вже на 95% побудований, і в який вкладено мільярди. З однієї простої причини - він не потрібен нашій воюючій країні. У нас закрився «ЛАЗ» - більше немає «Львівського автобусного заводу». У нас закрився «ЗАЗ» - більше немає «Запорізького автозаводу», - підкреслив парламентарій.

Народний депутат впевнений, що, закриваючи державні заводи, держава стимулює створення в Україні дешевої робочої сили для залучення іноземних інвестицій.

«В той же час у нас відкриваються масштабні курси по землеробству. І, як сказав один з втікачів з країни чиновників-варягів, це чудово, як тут все йде: якщо у нас буде зарплата в районі п'яти доларів, до нас будуть приїжджати іноземні компанії, відкривати тут фірми. І ми з вами будемо працювати. Тому що їм сподобається маленька зарплата. Скажіть, будь ласка, ми таку країну хотіли мати? Ми таку країну хотіли будувати? Ні. А хто ж мені тоді відповість, в чому справа?» - обурився лідер партії «За життя».

Він зазначив, що нинішня влада розуміє: в таких умовах вона не зможе виграти наступні вибори.

«Чудово недавно виступив ще один «можновладец», заступник міністра. Те, що він сказав, мрія Януковича просто. Процитую його: «Я б заборонив взагалі вибори по всій країні на 10 років». Розумієте? Вони собі придумали ще одну нову річ. Не будують, все знищують. Розуміють, що явно програють наступні вибори - і тепер пропонують їх скасувати», - констатував Вадим Рабінович.

«РЕКОРОДНЕ ЗРОСТАННЯ ЦІН У 2018 РОЦІ ПРОСТО «ЗЖЕРЕ» ВСІ ВИПЛАТИ І ПЕНСІЇ»

На своїй сторінці в соцмережі політик повідомив, що показники проекту державного бюджету України на 2018 рік свідчать про те, що інфляція в наступному році поб'є всі рекорди, і незначне підвищення соціальних стандартів не зможе її компенсувати.

«У 2018 році інфляція в Україні поб'є всі рекорди. Я не знаю, як можна назвати бюджет на 2018 рік бюджетом розвитку. Адже всі його показники свідчать про те, що ніякого розвитку немає і не передбачається», - написав парламентарій.

За словами нардепа, девальвація гривні - штучного походження.

«Крім нереальної інфляції, до бюджету на 2018 рік знову заклали штучну девальвацію гривні - до 30,1 за долар. Об'єктивно ніяких фінансових причин для девальвації гривні немає! Дуже просто вирішити проблему наповнення бюджету шляхом сильного інфляційного ефекту. Дійсно, таке рішення владі вжити нескладно, складно тепер буде простим українцям після нього вижити», - розкритикував бюджет-2018 лідер партії «За життя».

На його думку, через інфляцію українці не відчують якісних змін в житті після незначного підвищення урядом соцстандартів.

«Так, вони прописали в бюджеті-2018 підвищення мінімальної пенсії на 124 гривні (до 1497), прожиткового мінімуму - на 153 гривні (до 1853). Але вже зараз зрозуміло, що сміховинне підвищення соцстандартів ніяк не покриє реальний рівень інфляції. Зростання цін просто зжере всі виплати і пенсії. Зате зарплати депутатів підвищаться вдвічі, а витрати на утримання апарату Верховної Ради сягнуть 1,5 млрд. Гривень. Підсумуємо: гривня буде падати, ціни - рости, як буде рости і зовнішній борг, який і без того становить майже 2 трлн. грн., в той же час держапарат і силові структури у нас будуть відчувати себе відмінно. І це вони називають «розвитком»!»

«СПІВРОБІТНИЦТВО З МВФ НЕ НА КОРИСТЬ УКРАЇНИ, НАМ ТРЕБА ВІД НЬОГО ВІДМОВЛЯТИСЯ»

Коментуючи зовнішні борги України, народний депутат зазначив, що кожен українець вже винен Міжнародному валютному фонду 2700 доларів, і якщо країна не припинить співпрацю з МВФ, з кожним роком ця сума буде рости.

«Нещодавно заступник голови НБУ Рожкова заявила, що без нового траншу від МВФ є ризик фінансової дестабілізації. Неначе долар по 28 і євро по 33 - це ще не проблема, а ось кредит не дадуть - і буде зовсім погано. Таку заяву, по суті, означає, що Україна підсіла на «траншевого голку». Адже без МВФ ми не можемо й кроку зробити », - пише на своїй сторінці парламентарій.

Політик наводить два приклади невдалого співробітництва країн з Фондом. Перший - Греція, де це призвело до катастрофічних наслідків: «рівень безробіття серед молоді збільшився на 50%, кількість самогубств - на 35%, а загальний борг країни перевищив космічний показник - більше 150% ВВП». Другий - Пакистан, якому МВФ дав кредит в обмін на будівництво військових баз США для боротьби з тероризмом в сусідньому Афганістані, «нав'язавши гроші в обмін на війну».

«Я постійно про це говорю - МВФ не просто так допомагає Україні. Захід хоче перетворити Україну на сировинний придаток: забрати наш ліс, купити дешевше нашу землю, домогтися, щоб наша влада погоджувалася на всі вимоги. Так, скоро МВФ контролюватиме навіть темпи народжуваності в нашій країні», - обурився Вадим Рабінович.

За його словами, наша співпраця з Фондом призвела до того, що ВВП України став найнижчим серед сусідніх країн - всього $ 2 тисячі на душу населення.

«Це означає, що українці живуть бідніше за росіян, білорусів і навіть молдаван - всіх з колишнього СРСР. Зовнішній борг України - $ 115 млрд. Тільки за перші 6 місяців 2017 року він зріс на 1,3 млрд., Тобто зовнішній борг на душу населення становить 2700 доларів. Це означає, що економіка України генерує 2000 доларів на одного українця в рік, а зовнішнього боргу у кожного українця - на 700 доларів більше. Потрібно змести мітлою всю злодійкувату владу, піти на вибори, проголосувати за тих, хто зможе відмовитися від допомоги МВФ і вивести економіку з кризи», - пояснив лідер партії «За життя».

«КОРУПЦІЯ В УКРАЇНІ - ЦЕ ГАНЬБА МІЖНАРОДНОГО МАСШТАБУ»

Вадим Рабінович також підкреслив, що насправді Україна - багата країна, якій заважають розвиватися корупціонери при владі, які лише імітують реальну боротьбу з корупцією.

«Я багато разів говорив, що у цього уряду немає і не буде ніяких результатів боротьби з корупцією. Тепер про це говорять і дані міжнародних організацій, що займаються цим питанням. Ось вам і кричущі цифри. Україна зайняла 131-е місце з 136 в індексі корупції, за даними Міжнародної антикорупційної організації Transparency International. У спину Україні дихають такі «високорозвинені» країни, як Гватемала, Нігерія і Папуа - Нова Гвінея, що розташувалися слідом за Україною», - написав у соцмережі політик.

На думку парламентарія, така позиція України в світовому індексі корупції може говорити про небажання уряду боротися з корупцією, особливо серед можновладців.

«Одне з двох: влада або не знає, як треба ефективно боротися з корупцією, або не хоче цього робити. На відміну від української влади, партія «За життя» пропонує конкретні кроки, як побороти це ганебне явище. По-перше, ми знаємо, що всі гроші йдуть в офшори. Є просте рішення: в Україні слід на законодавчому рівні заборонити роботу з будь-якими формами офшорних компаній. Я такий законопроект подавав до Верховної Ради, однак влада не наважується навіть виносити його на розгляд», - підкреслив народний депутат.

Також Вадим Рабінович вважає, що для перемоги над корупцією в країні необхідно не тільки заборонити офшори, а й провести перепис населення, а також навести порядок в основних галузях економіки.

«По-друге, потрібно провести перепис населення і з'ясувати, скільки у нас залишилося українців - скільки пацієнтів, скільки пенсіонерів, скільки людей з інвалідністю, скільки одиноких мам і т.п. Тоді можна буде чітко розрахувати, скільки потрібно грошей для пенсій, допомог та іншого. Таким чином, влада не зможе так безсоромно дурити народ і красти наші гроші. По-третє, потрібно терміново навести порядок в ключових галузях економіки, звідки вимиваються десятки і сотні мільярдів. Це дозволило б, за нашими розрахунками, повернути до державної скарбниці, так би мовити, «з підходу» до 100 мільярдів», - переконаний лідер партії «За життя».

«УКРАЇНА ЗДАТНА ПОКАЗАТИ СТРІМКЕ ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ ПІСЛЯ ОНОВЛЕННЯ ВЛАДИ»

Парламентарій упевнений, що Україна цілком здатна зробити значний економічний стрибок, за прикладом Сінгапуру та інших азіатських економік, які швидко розвиваються, але для цього до влади повинні прийти нові політсили.

«Українці не приречені на злиденне життя. Проїхавши Сінгапур, Таїланд, інші країни Азії, які ще двадцять років тому були жебраками, але потім зробили колосальний економічний стрибок, я з упевненістю можу сказати, що і у нас є всі шанси бути заможною країною. І цього реально досягти в перспективі декількох років», - заявив Рабінович.

Він пояснив, що для процвітання України, розвитку її економіки і виходу з кризи необхідно привести до влади нові політичні сили, які себе не заплямували.

«Ми повинні почати з себе. Потрібно дотримуватися двох правил: власноруч робити щось на благо Батьківщини, і на виборах віддати свій голос за справді нову політичну силу, яка себе не заплямувала. Інакше ми знову оберемо тих, хто крав раніше. Звичайно, ідеально вибрати «За життя», але це не головне, вибирайте будь-кого нового - тільки не тих, хто вже обманював, будучи при владі», - поділився своїм баченням розвитку держави політик.

Парламентарій вважає, що українці мають шанс виправити ситуацію в країні, причому партія «За життя» готова вже через рік після приходу до влади вивести Україну на курс стабільного економічного зростання.

«Я вніс до Верховної Ради 92 законопроекти, кожен з яких стане фундаментом для подальшої законодавчої діяльності партії «За життя» після проходження її в парламент. Я вірю, що ми переможемо! У нас вже є економічна платформа, яка орієнтована на простих громадян. Ми знаємо, як знизити тарифи на газ так, щоб не нашкодити економіці країни. Пенсія в Україні не повинна бути нижче 10 000 гривень - мінімуму, на який може прожити пересічний громадянин. Нашій команді потрібен лише рік, щоб повернути ситуацію на довоєнний рівень, після цього року - тільки зростання», - підкреслив лідер «За життя».

На його думку, запорукою успішного розвитку країни стане викорінення корупції, а при бажанні цього можна домогтися буквально протягом доби.

«Україна може бути лідером. П'ять-шість злодійкуватих і недалеких менеджерів при владі гальмують нашу країну, але ми їх переживемо, подолаємо труднощі і побудуємо успішну державу. Нам потрібна лише нова єдина система влади - і реальна боротьба з корупцією, яка триватиме не довше доби. Треба буде саджати друзів або знайомих, як в Сінгапурі, значить, треба так і робити», - резюмував Вадим Рабінович.

Джерело: segodnya.ua

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ