СОЦІОЛОГИ ВИЯВИЛИ ЕЛЕКТОРАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ УКРАЇНЦІВ. «ЗА ЖИТТЯ» У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ

СОЦІОЛОГИ ВИЯВИЛИ ЕЛЕКТОРАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ УКРАЇНЦІВ. «ЗА ЖИТТЯ» У ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ

Українські соціологи презентували нові дані, які демонструють, кого українці хочуть бачити в новому парламенті. Шанс пройти до Верховної Ради України нового скликання в разі дострокових виборів мають сьогодні сім політичних партій - як умовно старих, так і нових.

Так, згідно з даними опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова та оприлюдненими на прес-конференції у вівторок, в разі якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, найбільше число опитаних респондентів (8,7%) підтримали б партію ВО «Батьківщина», на другому місці партія «За життя» (6,7%), на третьому - партія «Блок Петра Порошенка« Солідарність »(6,5%). «Іншу партію» готові підтримати 5,6%, не брали участі в голосуванні 17,3%, не змогли відповісти 19,1%.

Згідно з результатами опитування, 65% респондентів взяли б участь в дострокових виборах до Верховної Ради, якщо такі відбудуться, 20,8% - не брали б участі в голосуванні, 13,4% - не змогли відповісти.

При цьому серед тих, хто має намір брати участь в голосуванні, 12,1% респондентів віддали свої голоси за ВО «Батьківщина», за «Блок Петра Порошенка «Солідарність» проголосували б 9,2% опитаних, партія «За життя» набирає 8,8 %, партія «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка - 7,4%, партія «Об'єднання «Самопоміч» - 7%, по 6% набирають «Опозиційний блок» і Радикальна партія Олега Ляшка. Іншу партію готові підтримати 5,7% опитаних, а 16,6% респондентів не визначилися з відповіддю.

Відзначимо, що загальнонаціональне дослідження проводилося Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 15 по 19 грудня 2017 року в усіх регіонах України за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2004 респондентів у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

За матеріалами: interfax.com.ua

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ