СВЯТО СИЛИ ВОЛІ І ТВЕРДОСТІ ДУХУ. ПАРТІЙЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ЧЕМПІОНАТУ З КАРАТЕ

СВЯТО СИЛИ ВОЛІ І ТВЕРДОСТІ ДУХУ. ПАРТІЙЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ЧЕМПІОНАТУ З КАРАТЕ

Понад 100 юних спортсменів взяли участь у чемпіонаті Запоріжжя по карате на честь 30-річчя Центру традиційного карате Шотокан і Фудокан «Саторі».

Спортивний зал навчально-виховного комплексу №38 в Запоріжжі був переповнений учасниками змагань, батьками майбутніх майстрів популярного єдиноборства, ветеранами клубу «Саторі» і численними шанувальниками даного виду спорту.

Організатори постаралися на славу, підготувавши силами ветеранів - справжніх майстрів стародавнього бойового мистецтва цікавий блок показових виступів і дружніх спарингів-змагань за двома програмами карате: куміте (вільний спаринг) і ката (формалізована послідовність рухів, пов'язаних принципами ведення поєдинку з уявним супротивником).

Родзинкою став виступ старшого інструктора центру «Саторі» Сергія Розумовича, який продемонстрував тамесіварі - розбивання твердих предметів незахищеними частинами тіла. Тамесіварі є індикатором розвитку сили і техніки в бойовому мистецтві, дозволяє розвинути потужність удару, вимагає виняткового почуття рівноваги, техніки, спокою і концентрації сили духу, підвищує самооцінку і віру в свої сили.

Сергій Іванович, лише на перший погляд, легко впорався зі стопками черепиці в руках друзів-партнерів, зірвавши бурхливі, заслужені оплески. Величезний емоційний заряд головного організатора чемпіонату не змогла погасити навіть хвороблива травма, отримана під час виконання цього номера - прекрасний приклад сили волі і твердості духу Майстра з великої літери, який більшу частину часу присвячує роботі з дітьми.

А потім прийшла черга юних спортсменів, які протягом кількох годин, під пильними поглядами суддів-ветеранів, з великим задоволенням азартно змагалися в майстерності на татамі, борючись за місця на п'єдесталі пошани. Втім, без призу не залишився ніхто - всі без винятку учасники були відзначені смачними солодкими подарунками.

Меценатом змагань традиційно виступив глава групи компаній «Арсенал», керівник Запорізької регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Розумович, який в роки юності також займався карате в клубі «Саторі»:

«Мені дуже приємно брати участь в сьогоднішньому святі, яке несе в собі справжню наступність поколінь, - зазначив Андрій Розумович. - 30 років - це чималий термін для клубу, який колись об'єднав однодумців, бажаючих займатися карате, що виріс в повноцінний Центр, де вдосконалюють свою майстерність, розвивають не тільки фізичні, але й духовні якості десятки хлопчиків і дівчаток. Приємно бачити на святі учасників і гостей з міст і сіл Запорізької області, що говорить про повсюдну популярність цього прекрасного виду спорту. Бажаю всім Вам не зупинятися на досягнутому і прагнути до вдосконалення майстерності! Політична партія «Опозиційна платформа - За життя» докладе всіх зусиль для подальшого розвитку фізичної культури і спорту в нашому регіоні і країні. Разом - ми переможемо!»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ