У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПАРТІЙЦІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОБСЄ

У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПАРТІЙЦІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОБСЄ

У минулий понеділок в Запорізькому регіональному штабі політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» відбулася робоча зустріч керівників регіонального осередку з представниками Організації з безпеки і співпраці в Європі, які здійснюють місію зі спостереження за президентськими виборами.

Місія зі спостереження за виборами, на чолі з послом Пітером Тейлером, почала свою роботу в Україні 6 лютого. Місія оцінюватиме вибори на предмет їх відповідності зобов'язанням ОБСЄ та іншим міжнародним зобов'язанням і стандартам демократичних виборів, а також національному законодавству. Спостерігачі запевнили, що будуть уважно стежити за реєстрацією кандидатів, передвиборчою агітацією, роботою виборчої адміністрації і відповідних державних органів, законодавством про вибори.

В ході конструктивної бесіди керівник Запорізької регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Розумович ознайомив гостей з основними напрямками роботи партії, поділився баченням ситуації щодо розвитку запорізького регіону, тісної взаємодії різних сфер бізнесу та громадських організацій.

«Наша основна мета - об'єднання однодумців. Ми шукаємо людей активних, ініціативних, які бажають генерувати ідеї і брати участь в їх втіленні на благо країни. Народу потрібні не просто декларації, а дії!» - зазначив Андрій Розумович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ