У ЗАПОРІЖЖІ ВІДКРИЛИСЬ ДВА ПАРТІЙНИХ ОСЕРЕДКИ

У ЗАПОРІЖЖІ ВІДКРИЛИСЬ ДВА ПАРТІЙНИХ ОСЕРЕДКИ

Відразу дві первинні районні осередки політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» були зареєстровані протягом тижня в Запоріжжі.

Запорізький сегмент політичної сили, що набирає популярність, поповнили організації в Дніпровському і Заводському районах міста. Активісти виконали всі необхідні формальності, провели організаційні збори, пройшли процедуру реєстрації і отримали відповідні документи. Не обійшлося і без приємних миттєвостей - вручення партійних квитків і слів напуття плідної роботи прихильникам партії.

«Ми намагаємося вести активну роботу серед всіх категорій населення і дуже радує, що здорові думки, ідеї лідерів, програма нашої партії знаходить відгук у людей. Це означає, що ми тримаємо руку на пульсі подій в нашому регіоні, країні і рухаємося в правильному напрямку, - зазначив керівник Запорізької регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Розумович. - Але спочивати на лаврах і зупинятися на досягнутому ми ні в якому разі не збираємося. Попереду ще багато роботи і ми запрошуємо до своїх лав усіх небайдужих до ситуації в Україні запорожців і жителів області. Тільки всі разом зможемо змінити ситуацію на краще!».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ