У ЗАПОРІЖЖІ ЗНОВУ ВРУЧИЛИ ЧЛЕНСЬКІ КВИТКИ «ЗА ЖИТТЯ»

У ЗАПОРІЖЖІ ЗНОВУ ВРУЧИЛИ ЧЛЕНСЬКІ КВИТКИ «ЗА ЖИТТЯ»

Максимально насичено пройшов вечір четверга в Запорізькому регіональному штабі політичної партії «За життя». Поспілкуватися з керівником обласної організації (Андрієм Розумовичем) і міської організації (Олегом Домбровським) виявили велику кількість жителів регіону.

За традицією в першій частині зустрічі пройшло вручення партійних квитків новим членам політичної партії «За життя», яких надихали побажаннями активної роботи вже найближчим часом.

«Чекаємо від Вас і всіх небайдужих до ситуації в місті, регіоні, країні земляків активної життєвої позиції і цікавих, актуальних пропозицій щодо побудови нашої роботи, залученні нових членів до лав партії «За життя», - зазначив Андрій Розумович.

Після вручення партквитків відбувся особистий прийом громадян, на якому обговорювалися майбутні президентські вибори і основні положення програм кандидатів. Зокрема, професор Іван Федорович Червоний висловив свої побажання щодо змін в програму кандидата в Президенти України Юрія Бойка і отримав вичерпну консультацію про те, як правильно оформити і подати свої пропозиції до громадської приймальні кандидата. Також депутат Запорізької районної Ради Анатолій Васильович Литвиненко поцікавився планами партійців на 2019 рік, а також попросив фахівців проконсультувати його щодо земельних та комунальних питань.

Завершальним акордом заходу стала робоча дискусія керівників і співробітників регіонального штабу «За життя» щодо участі делегації Запорізького регіону у Позачерговому з'їзді партії, який намічений на 29 січня в столиці України.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ