В РАМКАХ АКЦІЇ «ПОДАРУЙ ДІТЯМ НОВОРІЧНУ КАЗКУ» В НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛОСЬ ДИТЯЧЕ СВЯТО

В РАМКАХ АКЦІЇ «ПОДАРУЙ ДІТЯМ НОВОРІЧНУ КАЗКУ» В НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛОСЬ ДИТЯЧЕ СВЯТО

В рамках акції «Подаруй дітям Новорічну казку» в Новомосковську Дніпропетровської області відбулось свято, присвячене Дню Святого Миколая.

Партійна організація «За життя» в Новомосковську подарувала дітям чудове свято. Солодкі подарунки, добрі побажання, Святий Миколай і щасливі дитячі усмішки, зробили атмосферу свята яскравою і незабутньою. Виступи дитячих творчих колективів додало чарівництва і доброти.

З початком довгоочікуваних новорічних свят дітей привітали керівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії «За життя» Марія Пустова, а також керівник Новомосковської міської організації партії Володимир Арутюнов.

«Дуже важливо в наш непростий час підтримувати дітей. У ці святкові дні особливо хочеться подарувати їм тепло, радість і добро. День Святого Миколая дає старт низці зимових свят, які ми з нетерпінням чекаємо цілий рік. Микола Чудотворець кожному з вас підготував сюрприз, він чує ваші бажання. Нехай всі вони обов'язково збудуться! Будьте завжди здоровими, успішними і щасливими! З Днем Святого Миколая! З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!» - сказала Марія Пустова.

Керівник Новомосковської міської організації «За життя» також побажав діткам міцного здоров'я, успіхів у навчанні, творчості та спорті.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ