У ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ ДНІПРА ПРОЙШЛА АКЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ!» (фото)

У ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ ДНІПРА ПРОЙШЛА АКЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ!» (фото)

2 березня в чотирьох пологових будинках міста Дніпро батьків малюків, котрі з'явилися на світ у перші миті весни 1 березня, вітала дніпровська команда партії «За життя!».

Світла і дуже тепла акція порадувала загалом 22 сім'ї. До них із подарунками та привітаннями приїхали депутати міської ради Олена Степанян і Сергій Нікітін, лідер міського руху партії «За життя!» Данило Миро.

«Сьогодні вітаємо діток, котрі народилися у перший день весни! Їхні матусі щасливі! Всі ці почуття мені сьогодні дуже близькі, тому що сам кілька тижнів тому став татом!», – написав на своїй сторінці в Facebook Данило Миро.

«Увага і турбота потрібні кожній дитині, і не тільки з боку батьків. Багато проблем у країні, у системі охорони здоров'я залишаються невирішеними, і їх тільки більшає. Наш візит – привід поговорити і про це. Нехай ця акція стане символом нових надій і нового життя для міста», – поділився враженнями депутат міськради Сергій Нікітін.

Олена Степанян повідомила, що багато лікарів висловлювали своє занепокоєння через скорочення штату лікарні, ініційоване міською владою, а також жалілися на складнощі через перепідпорядкування лікарень облраді.

«На минулій сесії наша група «За життя» висловила свою позицію – у міському бюджеті достатньо коштів, аби гідно оплачувати працю медиків! Зараз слово – за сесією облради», – повідомила Олена Степанян.

Вона також розповіла: попри те, що команда «За життя» їхала вітати малюків, котрі народилися 1 березня, подарунки отримали й кілька новонароджених, які з'явилися на світ за пару годин до їхнього візиту. Наприклад, мама Наталя отримала подарунки від «За життя» для своєї Поліночки ще в пологовому залі пологового будинку 6 (МСЧ 56). Зраділа подарункам і Марина, дочка якої з'явилася тут на світ за допомогою новаторських методик (пологи у воді, вертикальні пологи), тут з успіхом практикують тут.

«Про своє пологове відділення завідуюча Ірина Іванівна Кульбач розповідала з теплотою і любов'ю. І удвічі приємно, що в її особі ми зустріли симпатика нашої партії. Ми обов'язково передамо лідерам партії – Вадиму Рабіновичу і Євгенію Мураєву – з яким нетерпінням чекають зустрічі з ними медики Дніпра», - зазначив Данило Миро.

З теплом і радістю зустрічали ініціаторів акції й у пологовому будинку міської лікарні №9, де 1 березня народилися 3 хлопчика і 2 дівчинки; і в пологовому будинку №2, де в перший день весни на світ з'явилися 8 малюків.

У затишне пологове відділення залізничної лікарні мама Оля приїхала втретє – за третьою донькою, яка народилася 1 березня. А дві працівниці залізниці – сусідки по палаті Віра і Надія – тут 2 березня подарували життя двом дівчаткам.

«На жаль нас не змогли прийняти пологові будинки №1 (на колишній вул. Леніна) і перинатальний центр на вул. Космічній. Але ми знаємо, що 1 березня в цих пологових будинках було по 9 новонароджених. Ми будемо раді особисто привітати їхніх батьків і просимо зателефонувати їх до офісу міської організації партії «За життя» за тел. (056) 377-95-71», – повідомила депутат міськради Олена Степанян.

Джерело: ИА "Мост Днепр"

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ