В ЗАПОРІЖЖІ АКТИВІСТИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ

В ЗАПОРІЖЖІ АКТИВІСТИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ

На передодні жіночого свята 8 березня активісти Запорізької обласної організації «Опозиційна платформа – За життя» завітали до Обласного клінічного онкологічного диспансеру, щоб привітати пацієнток та персонал цього медичного закладу.

Звичайно, прийшли гості не з порожніми руками, а за ініціативи керівника осередку Андрія Розумовича заздалегідь замовили більш ніж півтисячі імбірних смаколиків та кілька десятків кілограмів фруктів, адже вітаміни і помірні солодощі корисні в будь-яку пору року.

«Мені дуже приємно поздоровити усіх жінок з чудовим весняним святом, – відзначив керівник запорізької обласної організації «Опозиційна платформа – За життя» Андрій Розумович. - Хочу побажати усім міцного здоров’я, щастя, посмішок і всього найкращого! Адже саме завдяки жінкам в нас з’являється натхнення на будь-які справи. Ви - справжні берегині миру та любові в цьому світі!»

Жодна з представниць медперсоналу чи пацієнток прекрасної статі не залишилася цього передсвяткового дня без уваги і смачного подарунка. Жінка дарує життя і символічно, що імбірний смаколик з променями весняного сонечка також має напис «За життя»!

Зі святом, дорогі жінки!

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ