В ЗАПОРІЖЖІ ЗАПРАЦЮВАВ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ

В ЗАПОРІЖЖІ ЗАПРАЦЮВАВ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ПАРТІЇ

Чітка та системна робота по створенню місцевих осередків «За життя» триває в козацькому краї. Наступним містом після Енергодару, де нещодавно було створено новий осередок, став обласний центр. Минулої п’ятниці було започатковано Запорізьку міську організацію вже міцної політичної сили, робота якої набирає обертів, і кількість прихильників якої постійно збільшується.

«Ми поступово рухаємося вперед, роблячи акцент на якісній системній роботі, – розповідає керівник Запорізької регіональної організації політичної партії «За життя» Андрій Розумович. - Сьогодні громадяни України самі мають можливість вільно обирати політичну партію, яка відповідає їх уподобанням і мені приємно, що з кожним днем до нашого офісу звертаються люди, які воліють приєднатися до лав «За життя», докласти власних зусиль аби змінити життя на краще.  Зі створенням осередків на місцях наша спільна робота буде ще якіснішою і ефективною.  Найближчим часом плануємо також офіційно створити осередки ще в кількох районах області. Користуючись нагодою, запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до нас».     

Керівником Запорізької міської організації «За життя» обрано Олега Домбровського, який чимало років працював на різноманітних посадах в одному з кращих, унікальних і стратегічно важливих підприємств України – ПАТ «Запоріжтрансформатор».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ