В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗМІЦНЮЄ СВОЇ ПОЗИЦІЇ

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗМІЦНЮЄ СВОЇ ПОЗИЦІЇ

З 2017 року за рішенням Кабінету міністрів Токмаку на п'ять років був привласнений статус депресивної території. За цей час за задумом нинішнього уряду повинна бути розроблена програма подолання депресивності і простимульовано розвиток. Чекати поки в далекому Києві приймуть якесь рішення соціально активні місцеві жителі не стали, взявши ініціативу в свої руки.

Ось уже не перший рік подружжя-підприємці Андрій і Юлія Корнієнки намагаються допомагати дітям з малозабезпечених сімей, спортсменам і людям похилого віку.

«Рішення створити місцевий осередок політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» разом з однодумцями виникло у нас не спонтанно, - говорить Андрій Корнієнко. - Ми, як і всі розсудливі громадяни України, поділяємо позицію партії з цілої низки питань, що стосуються поліпшення життя людей, створення нових робочих місць, розвитку інфраструктури і особливо виховання підростаючого покоління. У мене три сини і я дуже хочу, щоб вони жили в сучасній комфортної країні, не йшли воювати і не шукали щастя і роботу за кордоном».

Ініціативу про створення нового відділення партії підтримали в Запоріжжі, а на організаційні збори в Токмак приїхали керівник Запорізької обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Розумович, глава політради Сергій Журавель і начальник штабу Андрій Крамаренко. Главою Токмацької міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» одноголосно було обрано Андрія Корнієнка.

«Мені дуже приємно відзначити соціальну активність Андрія та його дружини Юлії, які ще до офіційного створення осередку провели велику роботу, організувавши приїзд дітей з малозабезпечених сімей на екскурсію в Запоріжжя, - зазначив Андрій Розумович. - Ми раді бачити в своїх рядах таких ініціативних, соціально відповідальних людей, завдяки яким всі разом зможемо змінити життя. Разом - переможемо!»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ