В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЕНА ЩЕ ОДНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЕНА ЩЕ ОДНА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯ

У Бердянську офіційно відкрилася міська організація політичної партії «Опозиційна платформа - За життя».

«Копітка робота місцевих партійців увінчалася закономірним успіхом - відповідно до Статуту партії та Законодавством України проведена офіційна процедура реєстрації чергового осередку в Запорізькій області - в місті-курорті Бердянськ», - зазначив відповідальний за юридичну роботу регіональної організації, керівник обласного штабу Андрій Крамаренко.

Перед офіційним зборами відбулася зустріч бердянських активістів політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» та інших городян з керівником Запорізької обласної організації Андрієм Розумовичем і главою політради Сергієм Журавлем.

Андрій Розумович поінформував присутніх про ситуацію в країні і області після першого туру президентських виборів, ознайомив однопартійців з офіційною позицією партії щодо цілої низки актуальних тем, докладно відповів на всі питання, які виникли у присутніх під час бесіди.

«Приємно спостерігати за активністю наших однодумців, які тримають руку на пульсі подій і щиро переживають за долю країни, - поділився враженням Андрій Іванович. - Від імені керівництва партії хочу подякувати активістам нашого бердянського осередку, які одними з перших з моменту створення нашої регіональної організації вийшли на зв'язок, організували агітаційну та роз'яснювальну роботу, логічним підсумком якої стало створення Бердянської міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя», яка тепер отримала офіційний статус».

За підсумками організаційних зборів керівником Бердянської міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» обрано добре відомого в місті підприємця Славіка Вагановича Хангалдяна.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ