ВАДИМ РАБІНОВИЧ ЗАХИСТИТЬ «ДИНАМО» (Київ) ВІД ГОНТАРЕВОЇ

ВАДИМ РАБІНОВИЧ ЗАХИСТИТЬ «ДИНАМО» (Київ) ВІД ГОНТАРЕВОЇ

Народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради України з прав людини та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович звернувся з депутатським запитом на адресу генерального прокурора України Юрія Луценка і міністра спорту Ігоря Жданова, в якому вимагає взяти під особистий контроль долю популярного футбольного клубу України – «Динамо» (Київ).

У рік 90-річчя футбольного клубу «Динамо» (Київ), найстарішого ФК країни, одного з найсильніших клубів Європи, 15-разового чемпіона України, він зіштовхнувся серйозними фінансовими проблемами. Ці проблеми, вважає народний депутат України Вадим Рабінович, виникли через «некомпетентні дії керівництва НБУ, зокрема, Валерії Гонтаревої». Під час націоналізації КБ «ПриватБанк» фінансові кошти футбольного клубу потрапили під списання, оскільки клуб було визнано «пов'язаним об'єктом», що поставило клуб на межу виживання.

Вадим Рабінович вимагає від генпрокурора і міністра спорту взяти під особистий контроль і ретельно вивчити усі обставини подібних дій Нацбанку та його керівництва, а також докласти всіх зусиль, аби такий іменитий футбольний клуб України не зник і був врятований від фінансової кризи на радість усім футбольним уболівальникам країни.

Публікуємо повний текст депутатського звернення без скорочень і правок.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ