ВІД ЛУЦЕНКА ВИМАГАЮТЬ СУДИТИ ПОДІЛЬНИКА РОЗЕНБЛАТА

ВІД ЛУЦЕНКА ВИМАГАЮТЬ СУДИТИ ПОДІЛЬНИКА РОЗЕНБЛАТА

Народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович направив на ім’я генерального прокурора України депутатське звернення, в якому просить Юрія Луценка розібратися в законодавчому полі з діяльністю колишнього т.в.о. голови Держгеонадра Миколи Бояркіна, котрий «прославився» своєю корупційною діяльністю. Зокрема, відомо, що він «активно допомагав» народному депутату Бориславу Розенблату проводити корупційні оборудки з видобутку бурштину.

«Проте чомусь колишній т.в.о. голови Держгеонадра Микола Бояркін і досі не був затриманий правоохоронцями, хоча про його корупційну діяльність відомо не лише за матеріалами справи народних депутатів Розенблата та Полякова. Адже всім відомо, що Держгеонадра – це клондайк. Нафта, газ, пісок, бурштин тощо. Видобуток будь-якого природного ресурсу потребує дозволу», – йдеться у депутатському зверненні Вадима Рабіновича.

У зв’язку з цим народний депутат вимагає від генерального прокурора ретельно перевірити факти, викладені у зверненні; внести відомості про вчинені кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування; притягнути винних осіб до передбаченої законодавством відповідальності; взяти вирішення даного питання під особистий контроль і повідомити його про результати розгляду даного депутатського звернення, а також вжиті заходи та прийняті рішення.

Публікуємо текст депутатського звернення Вадима Рабіновича:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ