«ВІД СІЧІ ДО ФАЕТОНУ». ЗАПОРІЗЬКІ АКТИВІСТИ ЗНОВУ ОРГАНІЗУВАЛИ ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ ДІТЕЙ

«ВІД СІЧІ ДО ФАЕТОНУ». ЗАПОРІЗЬКІ АКТИВІСТИ ЗНОВУ ОРГАНІЗУВАЛИ ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ ДІТЕЙ

Має чудове продовження ініціатива керівника Запорізької регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Андрія Розумовича, за якої дітлахи з різних міст області та інших регіонів України цікаво і змістовно проводять час, відвідуючи історичні місця, різноманітні музеї за меценатської підтримки небайдужих до майбутніх поколінь партійців.

Нагадаємо, що першими, хто відкрив для себе гостинне Запоріжжя були юні мешканці Токмака. А в травневі свята до Запоріжжя завітали мелітопольці. Екскурсійну поїздку для п’ятдесяти дітлахів 10-11 років із загальноосвітньої школи №2, що розташована у авіамістечку черешневої столиці України, спільними зусиллями організували керівники Мелітопольської міської організації   «Опозиційної платформи - За життя» Михайло Маслов і Генадій Шанін разом зі співробітниками Запорізького регіонального штабу.

Першою зупинкою гостей традиційно стала візитівка Запорізького краю – «Запорозька Січ» на острові Хортиця. Цікава екскурсія викликала захоплення у дітлахів, які сміливо ставили запитання та отримували  на них вичерпні відповіді.

«Як діти відкривають для себе щось нове у цьому житті, так і ми з кожним заходом набуваємо досвід, виправляємо помилки, знаходимо однодумців і разом рухаємося вперед, – відзначив Андрій Розумович. - Життя не стоїть на місці і дуже приємно, що діти цікавляться історичним минулим».

Поки тривала півторагодинна екскурсія історико-архітектурний комплексом «Запорізька Січ», фахівці з громадського харчування приготували смачний обід, після якого жаданих гостей чекали у музеї техніки «Фаетон». Справжній господар «Фаетону» - відомий на всю Україну колекціонер Дмитро Позняк, зробив усе можливе, аби юні шанувальники авто-, мототехніки, іграшок з цієї тематики, військової зброї та різноманітних установок ще на півтори години забули геть про усе на світі.

«Нам дуже сподобалася екскурсія до Запоріжжя і гостинний прийом господарів, – відзначила педагог-організатор ЗОШ №2 міста Мелітополь Антоніна Кропотова. - Діти у захваті від побаченого і почутого! Дякуємо ініціаторам і організаторам цього чудового заходу!».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ