ЗА ПІДТРИМКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ БОКСЕРСЬКИЙ ТУРНІР

ЗА ПІДТРИМКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ БОКСЕРСЬКИЙ ТУРНІР

19 грудня в Києві за підтримки Київської обласної організації політичної партії «За життя», ГО «Союз Православних Сил» та ГО «Козацтво Запорозьке» пройшов боксерський турнір, приурочений до Дня Святого Миколая Чудотворця.

Взагалі у змаганнях, які тривали на протязі двох днів, взяли участь 24 спортсмена 2003-2004 року народження. Серед учасників були боксери першого та другого розряду, також були присутні кандидати та майстри спорту. Талановиті юнаки продемонстрували професійні навики та жагу до перемоги, що відображалося на цікавих та видовищних поєдинках, які нікого не залишили байдужими.

Після фінальних поєдинків нагороджував боксерів кубками, грамотами та медалями почесний гість гетьман ГО «Козацтво Запорозьке» Дмитро Сагайдак. Звання «найкращий суддя» надали Віктору Юрченку, судді національної категорії, отаману ГО «Козацтво Запорозьке» та голові Броварської місцевої організації політичної партії «За життя». Кращими боксерами турніру стали: Єгор Федоренко в категорії 75 кг (чемпіон Києва та призер України); Дмитро Баблюк в категорії 80+ кг (чемпіон України 2018 року та член збірної команди України). Спортсмени були нагороджені відповідними кубками.

«Спорт, а зокрема бокс - об'єктивно несе в собі побудову громадянського суспільства, це престиж нації та зміцнення авторитету України на міжнародній арені завдяки досягненням її спортсменів. Коли наші спортсмени стоять на п'єдесталах змагань, коли звучить гімн і піднімається наш прапор, ми відчуваємо гордість за свою державу й отримуємо натхнення для подальшого розвитку. Що стосується здоров'я нації, то залучення дітей, юнаків до занять спортом значно підвищує якість життя в різних аспектах і є засобом досягнення благополуччя», - затверджує керівник Київської обласної організації «За життя» Сергій Боголюбов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ