«ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ ПОДАРУВАЛО ГОРОДЯНАМ СВЯТО

«ЗА ЖИТТЯ» У ДНІПРІ ПОДАРУВАЛО ГОРОДЯНАМ СВЯТО

Три тижні радував дітей і дорослих Дніпра «Новорічний караван», який відвідував навіть найвіддаленіші райони міста. «Новорічний караван» - це дворові дитячі свята з Дідом Морозом і казковими героями, конкурсами, хороводами та приємними сюрпризами. Ця акція третій рік проводиться за ініціативою керівника Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадія Гуфмана.

Не помітити «Новорічний караван» від партії «За життя» було неможливо: машини з новорічною атрибутикою привертали увагу городян. Ці святкові автомобілі привозили у двори казкових героїв. Діти із задоволенням брали участь в іграх і конкурсах, розповідали вірші, співали пісні, водили хороводи і дарували Дідові Морозу свої малюнки.

Почався «Новорічний караван» традиційно з селища Авіаторське 21 грудня 2018-го, а 13 січня 2019-го року на ж/м «Парус-1» відбувся фінальний захід акції. Дворові новорічні свята пройшли на двадцяти одній локації і захопили в новорічну казку дві з половиною тисячі юних дніпрян.

«Не всім городянам вдавалося відвідати центральні міські ялинки, тому ми привозили свято в міські двори. Щирі дитячі емоції, віра в казку, активна участь малюків показують, що такі заходи потрібні, їх з радістю чекають дорослі і діти. Дворові свята в цьому сезоні вийшли дуже душевними і насиченими, ми отримали велику кількість позитивних відгуків про заходи», - розповідає керівник Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадій Гуфман.

Депутат фракції «За життя» в Дніпровській міськраді Михайло Глікман відвідав новорічне свято на своєму окрузі, на ж/м «Північний». Тут про святкову програму координаторів від партії «За життя» запитували ще задовго до початку акції.

«Житловий масив «Північний» - досить віддалений від центру міста район. Тому люди дуже раді, що «Новорічний караван» приїхав у двір, а дружна компанія з сусідських дітей завжди готова брати участь в святі», - зазначив Михайло Глікман.

Лариса Єфименко з сином побували на «Новорічному каравані» на ж/м «Перемога».

«Дуже добре, що таке свято від партії «За життя» приїжджає в міські двори! Друзі, сніг, Дід Мороз, сюрпризи - і все це в твоєму дворі. Що ще потрібно дітлахам?» - каже Лариса.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ