«ЗА ЖИТТЯ» У НІКОПОЛІ ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ

«ЗА ЖИТТЯ» У НІКОПОЛІ ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ

75 років тому бої за Нікопольський плацдарм були одними з найжорстокіших. За визволення міста життя віддали понад 35 тисяч радянських солдат.

Керівник обласної та міської організацій «За життя» Марія Пустова і Юрій Мацько разом з активом партії поклали квіти до пам’ятника визволителям міста та привітали сім`ї ветеранів.

Почесний громадянин Нікополя, заслужений тренер України, розвідник, син полку, 91-річний Володимир Бредихін був радий гостям. Він згадав про своє бойове минуле, а його подвиги заслуговують на велику шану і повагу й зараз.

«Я всі свої свідомі роки боровся за життя гідне, мирне і справедливе», - заявив він, подякувавши партійцям за увагу.

Радий був гостям і почесний голова ветеранської міської організації Микола Аверянов. Своє військове життя він розпочав у 1942 році, пройшовши шлях від рядового стрільця до старшини роти.

Ветерани згадували про страшні військові роки, порівнюючи їх з непростим сьогоденням. Партійці в свою чергу пообіцяли їм, що зроблять все, аби повернути в Україну мир, гідне життя, та соціальну справедливість, за яку виступає партія «За життя», після перемоги на цьогорічних виборах.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ