«ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСІ ВШАНУВАЛА ПАМ'ЯТЬ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

«ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСІ ВШАНУВАЛА ПАМ'ЯТЬ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Активісти Одеської міської організації політичної партії «За життя» вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, поклавши квіти до підніжжя пам'ятника.

У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яка стала однією з найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства, брали участь люди найрізноманітніших спеціальностей: пожежні, військовослужбовці, енергетики-атомники, інженери-конструктори, будівельники, прості робітники і колгоспники. Цим людям (за підрахунками було не менше 90 тис. осіб) довелося гасити пожежу після вибуху, виконувати роботи по дезактивації приміщень та проммайданчика станції, забруднених територій навколо неї, проектувати і будувати об'єкт «Укриття», готувати і здійснювати післяаварійний пуск блоків ЧАЕС.

«День ліквідатора - пам'ятна дата для всієї України. Трагедія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС вважається найбільшою за всю історію атомної енергетики, і ми ніколи не забудемо подвиг тих, хто став на шляху ядерної загрози. Саме завдяки неймовірній мужності цих людей, самовідданості та їх високому професіоналізму вдалося зберегти життя наступних поколінь», - підкреслив член політради Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ