«ЗА ЖИТТЯ» ЗМІЦНЮЄ СВОЇ РЯДИ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ

«ЗА ЖИТТЯ» ЗМІЦНЮЄ СВОЇ РЯДИ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ

У місті Покров Дніпропетровської області відкрився офіс політичної партії «За життя». Відтепер мешканці міста мають можливість познайомитись з партійцями, детальніше ознайомитися з програмою партії та отримати інформацію щодо законопроектів, які  вже зареєстровані в Верховній Раді завдяки нашій партії.

На урочистому відкритті офісу керівник обласної організації партії «За життя» Марія Пустова наголосила, що відкриття офісу – це ще один крок на шляху до об єднання однодумців, адже лише разом можна змінити наше  життя, реалізувати проекти, які пропонує наша політична сила. А вони доволі амбітні – це припинення війни, тарифного геноциду, корупції, радикального націоналізму.

«Лідер партії Вадим Рабінович вважає, що нам потрібен лише рік для того, щоб зупинити спад в економіці. І ми впевнені, що «За життя» зможе дійсно реформувати країну!» - запевнила вона.

Показово, що вже в перші дні роботи офісу лави партії «За життя» поповнились мешканцями Покрова. Марія Пустова привітала нових партійців і вкотре наголосила, що лише разом ми зможемо побудувати сильну та багату державу.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ