ЗАПОРІЗЬКА КОМАНДА «ЗА ЖИТТЯ» ПОДАРУВАЛА СПОРТІНВЕНТАР ОСОБЛИВИМ ДІТЯМ

ЗАПОРІЗЬКА КОМАНДА «ЗА ЖИТТЯ» ПОДАРУВАЛА СПОРТІНВЕНТАР ОСОБЛИВИМ ДІТЯМ

У минулий четвер керівник регіональної організації політичної партії «За життя»  Андрій Розумович, глава Запорізької міської організації Олег Домбровський та начальник штабу Андрій Крамаренко передали педагогічному колективу Інклюзивної-ресурсного центру Дніпровського району міста Запоріжжя м'ячі, обручі, гантелі, гімнастичні палиці, еспандери, скакалки, платформи для занять в залі лікувальної фізичної культури.

«Ми знайшли можливість відгукнутися на прохання педагогів і завдяки допомозі друзів-однодумців придбали необхідний спортінвентар. Щиро раді бачити щасливі очі, посмішки і просто гарний настрій дітей. Сьогоднішні подарунки - це наш маленький внесок в ту велику щоденну роботу, яку проводять педагоги і батьки. Ви - справжні герої!» - зазначив Андрій Розумович.

Гості оглянули навчальні приміщення центру, поспілкувалися з дружним колективом педагогів-вихователів на чолі з директором центру Наталією Головань.

«Ми дуже вдячні за допомогу команді політичної партії «За життя» та особливо - Андрію Розумовичу. Тільки разом ми можемо допомогти таким особливим діткам стати повноцінними членами суспільства. За рік роботи центру у нас побували і регулярно приходять на заняття близько п'ятисот хлопчиків і дівчаток. Тому будь-яка допомога для нас важлива і необхідна», - підкреслила вона.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ