ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА РОЗШИРЕНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА РОЗШИРЕНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

Запорізька регіональна організація політичної партії «За життя» в минулу п'ятницю провела розширену конференцію, в ході якої делегати одноголосно проголосували за перейменування партосередку, а також визначили відповідальних осіб, які виконають необхідну юридичну роботу по реєстрації.

На заході делегати із Запорізької міської і районних організацій обласного центру, Енергодара, Мелітополя розповіли про ситуацію на місцях, обговорили актуальні питання, які турбують жителів регіону. Регіональні лідери-активісти поділилися своїм прогнозом щодо розвитку політичної ситуації в країні, висловили побажання щодо взаємодії між осередками партії і керівними органами.

Крім делегатів на конференції були присутні і запрошені гості з міст і районів області, які вже в найближчому майбутньому планують влитися в ряди Запорізької регіональної організації «Опозиційною платформи - За життя».

«Приємно, що ми провели конструктивну бесіду в теплій, дружній обстановці, - сказав керівник Запорізької регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Андрій Розумович. - Думаю, вже з середини березня почнеться новий, активний етап нашої роботи. Наша регіональна організація знаходиться в постійній активності, є досвід і напрацювання, а також нові плани. Упевнений, що результат не змусить себе довго чекати! А запорука гарного результату - дисципліна і налагоджена комунікація з нашими представниками на місцях. Разом ми зможемо зробити дуже багато на благо нашого регіону і всієї України».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ