ЗАПОРІЗЬКІ ПАРТІЙЦІ ПІДТРИМАЛИ СПОРТСМЕНІВ, ЯКІ ВІДДЯЧИЛИ МЕЦЕНАТАМ ДОСЯГНЕННЯМИ

ЗАПОРІЗЬКІ ПАРТІЙЦІ ПІДТРИМАЛИ СПОРТСМЕНІВ, ЯКІ ВІДДЯЧИЛИ МЕЦЕНАТАМ ДОСЯГНЕННЯМИ

Нещодавно Луцьк приймав чемпіонат світу з пауерліфтінгу, де, як завжди, підтвердили свою високу майстерність спортсмени з Токмака – провідного центру з розвитку цього виду порту в Запорізькій області.

Взяти участь у змаганнях спортсменам-ветеранам допомогло керівництво Запорізької регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» в особі її керівника Андрія Розумовича.

«Ми відгукнулися на прохання наших однопартійців - активістів Токмацької міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» - допомогти спортсменам-ветеранам взяти участь в престижних змаганнях, - розповів Андрій Іванович. - З власного досвіду знаю, що брати участь в чемпіонаті світового масштабу - це мрія і мета для кожного поважаючого себе спортсмена. Важливо й те, що наші пауерліфтери є лідерами в цьому виді спорту, де впевнено задають тон разом з російськими спортсменами. Це чудовий приклад чесної конкуренції для всіх, не тільки для спортсменів. Радий, що спортсмени нас не підвели - повернулися переможцями в своїх вагових категоріях! Але ще більший оптимізм дає нам копітка робота спортсменів в рідному місті, де до занять залучаються діти, молодь, які на прикладі старших також прагнуть до спортивних вершин. Сподіваємося, що за підсумками парламентських і місцевих виборів ми - представники політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» матимемо більше можливостей фінансувати потрібні і корисні для людей захоплення, в тому числі і заняття фізичною культурою, спортом».

Тепер вже чотирикратними чемпіонами світу стали майстри спорту Володимир Чепурний і Геннадій Петренко, в двох дисциплінах змагань чемпіонками світу стали Тетяна Кременчуцька і Світлана Жадан. Справжню розсип медалей привіз Андрій Гараджа, який в одній з дисциплін став чемпіоном, а ще в трьох піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани.

«Хотілося б подякувати за підтримку керівництву регіональної організації партії «Опозиційна платформа - За життя» в особі Андрія Розумовича. Знаємо, що сам Андрій Іванович в молодості захоплювався важкою атлетикою, і не з чуток знайомий з нашим видом спорту, - підкреслив заслужений тренер України Геннадій Петренко. - Приємно було отримати істотну допомогу, завдяки якій наші спортсмени-ветерани змогли взяти участь в престижних змаганнях».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ