ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ РОЗІБРАТИСЯ З ТИМИ, ХТО ЗДАВ КРИМ, І НАЛАГОДИТИ ВІДНОСИНИ З СУСІДАМИ УКРАЇНИ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ РОЗІБРАТИСЯ З ТИМИ, ХТО ЗДАВ КРИМ, І НАЛАГОДИТИ ВІДНОСИНИ З СУСІДАМИ УКРАЇНИ

Новообраний Президент України Володимир Зеленський зобов’язаний працювати над встановленням миру в Донбасі і розібратися в тому, хто здав український Крим. Справедлива оцінка дій його попередників і розумна дипломатія допоможуть йому вирішити це питання. Про це народний депутат, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович заявив в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Зеленський після інавгурації повинен розпочати роботу зі встановлення нормальних відносин з усіма сусідами, в тому числі з Росією і Білоруссю. Як тільки він покаже результат – це відразу ж позначиться на житті українців, особливо на платіжках за газ», – упевнений парламентарій.

Політик нагадав, що в березні цього року представники політичної сили, яку він очолює, домоглися певного успіху щодо можливого зниження ціни на газ для України.

«Зустріч голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука та екс-кандидата в президенти від нашої партії Юрія Бойка з главою уряду РФ Дмитром Медведєвим показала, що з Росією можна домовитися. Варіанти є. А якщо Зеленський і його команда будуть воювати з усіма і, як сказав його радник і кандидат на посаду голови Міноборони Іван Апаршин, «проводити точкові операції проти РФ», то толку не буде! Нехай перевірятися на адекватність такі радники!» – обурився Вадим Рабінович.

Проте голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» підтримує Володимира Зеленського в прагненні знайти винних за втрату Криму і розпалювання війни на сході країни.

«Я задоволений тим, що Зеленський має намір отримати відповідь на питання: Як так вийшло, що був зданий Крим, а Донецьк та Луганськ занурилися у війну? У мене, звичайно, є відповіді на ці питання, але я хочу почути це від президента. Безумовно, те, що сталося в країні в 2014 році, вимагає дуже серйозного аналізу. Потрібно назвати злочинців злочинцями – людей, які віддали частину нашої території! Сьогодні будь-хто може в інтернеті знайти протокол засідання РНБО, присвяченого подіям в Криму, де члени Ради і Юлія Тимошенко говорили про те, що «українська сторона повинна бути голубом миру» і не відповідати на провокації. Захищати свою територію – це провокація? Ні. Вони просто в цей час ділили портфелі, думали про себе і свою вигоду, а потім просто уникнули відповідальності. Але я впевнений, що діям тодішньої влади повинні дати справедливу оцінку!» – резюмував Вадим Рабінович.

Джерело: NewsOne

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ