ЖИТЕЛІ ДНІПРА ЗА ПІДТРИМКИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ВИСАДИЛИ ДЕРЕВА У ДВОРАХ МІСТА

ЖИТЕЛІ ДНІПРА ЗА ПІДТРИМКИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ВИСАДИЛИ ДЕРЕВА У ДВОРАХ МІСТА

У Дніпрі стартувала масова висадка дерев у дворах житлових масивів міста. Акція «Посади дерево - врятуй місто» проходить вже третій рік і незмінним партнером акції залишається команда «Опозиційної платформи - За життя».

Керівник Дніпровської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман розповів, що в рамках акції «Посади дерево - врятуй місто» було отримано 348 заявок від жителів.

«Вже третій рік ми підтримуємо акцію «Посади дерево - врятуй місто», яка об'єднує жителів, готових посадити саджанці і доглядати за деревами у дворах житлових масивів. Наше завдання - створити умови для того, щоб люди змогли посадити дерево і залишити добру пам'ять про те, що вони зробили разом з нами», - зазначив керівник Дніпровської міської організації партії.

Цього року акція викликала справжній ажіотаж - і кількість заявок, і кількість висаджених дерев вже більше, ніж за минулі два роки, разом узятих. У перший етап розвезення дерев на лівому березі Дніпра розвезли саджанці за 170 адресами для жителів АНД та Індустріального району, а на наступні вихідні свої дерева отримають жителі правого берега.

У дворах дніпряни зустрічали спеціальні машини з партійною символікою, на яких волонтери доставляли молоді дерева дев'яти видів і кущі. Після посадки кленів, черемхи, горобини звичайної і скандинавської, верби матсудана, явора, сумаху і беріз, а також кущів жасмину і форзиції дорослі і діти прикрашали гілки дерев спеціальною наклейкою з символікою партії «Опозиційна платформа - За життя».

Особливість акції в тому, що практично всі її учасники акції об'єднані  спільнотою «Посади дерево - врятуй місто» в Facebook, де в оперативному режимі обговорюються всі організаційні питання.

«Це дозволяє людям бути співучасниками процесу. У місті формується вже справжня команда «деревосаджателів». Це говорить про велику довіру до нас і про велику відповідальність жителів Дніпра», - підкреслила керівник оргкомітету акції Анна Кондракова.

«Набридли вже дискусії на тему виборів і політики, а тут ніхто не сперечається, всі зайняті справою і разом висаджують дерева», - сказала Наталія, мешканка житлового масиву Ломовської.

«Ми беремо участь в акції вже другий рік. Раніше ми не були навіть знайомі з сусідами. Але тепер ми разом працюємо у дворі. Ця акція нас згуртувала!», - заявила Марія, мешканка будинку по вул. Прогресивна 6.

«Головна сила акції «Посади дерево - врятуй місто» - це енергія людей, які готові робити світ навколо себе краще. Ми раді, що таких людей в нашому місті неймовірно багато», - підсумував керівник міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ