ЖИТОМИРСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ВІДСТОЮЄ ПРАВА ТА ІНТЕРЕСИ МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ

ЖИТОМИРСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ВІДСТОЮЄ ПРАВА ТА ІНТЕРЕСИ МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ

19 грудня в м. Житомир відбулося підготовче судове засідання Житомирського окружного адміністративного суду щодо розгляду позовної заяви регіональної «За життя» проти Житомирської облради про визнання протиправним та нечинним рішення від 25.10.2018 №1283 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Житомирської області».

Переглянувши матеріали справи, вислухавши позивача та відповідача, суддя призначила розгляд даної справи по суті на лютий місяць. Слід зазначити, що представник обласної ради не змогла надати вичерпну та обґрунтовану відповідь щодо законності прийняття оскаржуваного рішення.

Адвокат Житомирської регіональної організації політичної партії «За Життя» Ігор Барановський висказав впевненість щодо наявності всіх підстав про визнання рішення обласної ради  протиправним та нечинним, а також таким, що прийняте із порушенням норм чинного законодавства України, міжнародних договорів, які ратифіковані Україною.

«Обґрунтування Житомирської обласної ради щодо необхідності та законності введення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Житомирської області абсолютно абсурдні та не мають жодного законного підґрунтя. Чого тільки варта думка Житомирської обласної ради, що дане рішення було прийнято з метою уникнення ескалації напруги в суспільстві та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі! При чому, саме такі політичні та протизаконні рішення прямо порушують конституційні права російськомовних мешканців Житомирської області та поглиблюють розкол в суспільстві», - зазначив керівник Житомирської регіональної організації політичної партії «За життя».

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ