ЖОВТОВОДЦІ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОГРАМУ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

ЖОВТОВОДЦІ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОГРАМУ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

У Жовтих Водах Дніпропетровської області відкрилася громадська приймальня партії, куди запрошуються всі бажаючі для обговорення програми партії та вирішення нагальних проблем мешканців міста.

Днями керівники обласної та міської організацій «Опозиційна платформа – За життя» Марія Пустова і Марина Агаркова зустрілися з активом партії,  представниками громадських організацій та мешканцями міста.

«Наша партія готова до об`єднання з усіма політичними силами, які поділяють ідеї партії щодо встановлення миру в Україні, припинення тарифного геноциду, відміни антинародних реформ, відродження економіки. Заради майбутнього і наших дітей ми повинні вибрати мир, життя і процвітання!» - наголосила Марія Пустова.

«Жовтоводці хочуть, щоб в місті на повну потужність запрацювали підприємства, які дадуть їм роботу. А тому вони обирають партію «Опозиційна платформа – За життя», яка має конкретну програму з відродження економіки», - зазначила Марина Агаркова.

На зустрічі керівник обласної організації партії Марія Пустова вручила партійні квитки активістам, а також привітала жінок з наступаючим святом.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ