«ЗУСТРІЧ НА ЕЛЬБІ» НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПЕРЕМОГИ (фото)

«ЗУСТРІЧ НА ЕЛЬБІ» НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПЕРЕМОГИ (фото)

Як ми повідомляли, напередодні Дня Перемоги у столичному парку Партизанської слави для ветеранів війни, киян і гостей міста продемонстрували реконструкцію історичних подій Другої світової війни. Зокрема, глядачам відтворили легендарну зустріч на Ельбі. Захід відбувся за ініціативи та підтримки політичної партії «За життя», лідери якої – народні депутати Вадим Рабінович і Євгеній Мураєв – взяли у цьому заході безпосередню участь.

Зустріч на Ельбі – зустріч радянських, британських та американських солдатів на річці Ельба, поблизу міста Торгау в Німеччині під час Другої світової війни. Це відбулося 25 квітня 1945 року, коли передові патрульні загони американської 1-ї армії зустрілися з авангардом 58-ї гвардійської дивізії 1-го Українського фронту. Та подія стала зімкненням двох європейських фронтів, що в подальшому мало надзвичайно важливе стратегічне, тактичне та політичне значення. Усі присутні мали нагоду не лише завдяки реконструкції подивитися як наші герої здобували перемогу у Другій світовій війні, але і послухати як все відбувалося. Адже на заході були присутні безпосередні учасники тих подій.

В рамках заходу відбувся також святковий концерт, а героїв пригощали польовою кухнею тих часів.

Крім того, участь у святковому заході, присвяченому Дню Перемоги – реконструкції подій «Зустрічі на Ельбі», взяли представники Сумської регіональної організації ПП «За життя». Сумчани мали нагоду разом з ветеранами війни пережити ці важливі, зі сльозами на очах, хвилини легендарної зустрічі на Ельбі.

Вашій увазі фоторепортаж із урочистостей, які проходили у Парку партизанської слави напередодні Дня Перемоги: 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ