РАБИНОВИЧ ПРЕДЛАГАЕТ НЕ ПУСКАТЬ В УКРАИНУ МИГРАНТОВ БЕЗ РЕШЕНИЯ РАДЫ

РАБИНОВИЧ ПРЕДЛАГАЕТ НЕ ПУСКАТЬ В УКРАИНУ МИГРАНТОВ БЕЗ РЕШЕНИЯ РАДЫ

В соответствии со ст. 93 Конституции Украины, ст. 89 Регламента Верховной Рады Украины в порядке законодательной инициативы народный депутат Вадим Рабинович внес на рассмотрение парламента проект Закона Украины «О запрете участия Украины в распределении мигрантов, которое происходит в странах-членах Европейского Союза».

Данным законопроектом народный депутат и лидер партии «За життя» Вадим Рабинович предлагает запретить премьер-министру в частности и Кабинету министров Украины в целом самостоятельно, без голосования в Верховной Раде, принимать решение о ввозе мигрантов в нашу страну. Таким образом парламентарий отреагировал на инициативу правительства о переложении на Украину квоты Голландии о принятии мигрантов на свою территорию…

Публикуем текст законопроекта без сокращений и правок:

Верховна Рада України

Відповідно до статті 93 Конституції України, статті 89 Регламенту Верховної Ради України в порядку законодавчої ініціативи вношу на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про заборону участі України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу».

Доповідати законопроект на пленарному засіданні Верховної Ради України буду особисто.

Додаток:

1) проект Закону на 1 арк.;

2) пояснювальна записка на 2 арк.;

3) проект Постанови Верховної Ради України на 1 арк.;

4) електронні файли вищезазначених документів.

Народний депутат України                                                        В.З. Рабінович

* * *

Проект

вноситься

народним депутатом України

В.З. Рабіновичем

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про заборону участі України у розподілі мігрантів, 

який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу

Верховна Рада України постановляє:

Стаття 1. Заборонити будь-яку участь України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу і викликаний масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу, до прийняття відповідного рішення Верховною Радою України.

Стаття 2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Голова Верховної Ради України                                                        А. ПАРУБІЙ

* * *

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Закону України

«Про заборону участі України у розподілі мігрантів,

який відбувається в країнах-членахЄвропейського Союзу»

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Згідно із статтею 1 Конституції України Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

У 2015 році почалася і до цього часу продовжується європейська міграційна криза, яка була викликана масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу.

28 листопада 2016 року заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Петухов Сергій Ігорович виступив за передачу Україні квоти на розселення мігрантів замість країн Європейського Союзу. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, Петухов зазначив, що Україна стала заручником міграційної кризи в ЄС.

«Не секрет, що на ухвалення рішення по Україні (щодо надання безвізового режиму) багато в чому вплинула сирійська міграційна криза. Саме побоюючись негативної реакції виборців на мігрантів, європейські лідери не поспішають давати безвізовий режим Україні. А якщо це наша найбільша проблема, то саме вона може стати рішенням!» - вважає заступник Міністра юстиції України.

Таким чином, український високопосадовець Петухов після того, як не була ратифікована Угода про асоціацію з ЄС та не був наданий Європою Україні обіцяний вже декілька років «безвіз», пропонує Україні взяти участь у європейській міграційній кризі!

І це при тому, що сьогодні більшість українців живуть за межею бідності!

2. Мета і завдання законопроекту

Метою законопроекту є заборона будь-якої участі України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу і викликаний масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу, до прийняття відповідного рішення Верховною Радою України.

3. Загальна характеристика та основні положення законопроекту

Проектом пропонується заборонити будь-яку участь України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу і викликаний масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу, до прийняття відповідного рішення Верховною Радою України.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Правовідносини, які пропонується врегулювати цим законопроектом на сьогодні регулюються Конституцією України, Законом України «Про міжнародні договори України».

Прийняття законопроекту не потребує внесення змін до інших законів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття та реалізація проекту Закону не потребуватиме додаткових витрат із Державного бюджету України та місцевих бюджетів, а навпаки призведе до наповнення державного бюджету через заборону від напливу в Україну мігрантів з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу.

6. Прогноз очікуваних соціально-економічних, правових та інших наслідків прийняття законопроекту

Прийняття зазначеного законопроекту призведе до заборони будь-якої участі України у розподілі мігрантів, який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу і викликаний масовим напливом мігрантів у Європу з охоплених війнами країн Африки і Близького Сходу, до прийняття відповідного рішення Верховною Радою України, що відповідатиме інтересам України і українців.

Народний депутат України                                                        В.З. Рабінович

* * *

Проект

вноситься

народним депутатом України

В.З. Рабіновичем

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу та в цілому проекту Закону України

«Про заборону участі  України у розподілі мігрантів,

який відбувається в країнах-членах Європейського Союзу»

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу та в цілому проект Закону України «Про заборону участі України у розподілі мігрантів, який  відбувається в країнах-членах Європейського Союзу», поданий народним депутатом України В.З. Рабіновичем.

Голова Верховної Ради України                                                        А. ПАРУБІЙ

 

ВИДЕО

ФОТО

НОВОСТИ РЕГИОНОВ