ДУБОВИЙ: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» МАЄ ВИНЯТКОВІ ШАНСИ ВСТАНОВЛЕННЯ МИРУ В УКРАЇНІ

«Опозиційна платформа - За життя» сьогодні має виняткові шанси на встановлення миру на Донбасі. Про це в прямому ефірі на телеканалі NewsOne заявив керівник Луганської регіональної організації партії «За життя» Ростислав Дубовий.

«Зустріч в Білорусії ще раз доводить, що маючи в своїй команді таку людину, як Віктор Медведчук, наша політична сила має виняткові шанси припинити військові дії на Сході України і встановити мир. Упевнений, що ні з кожним зустрічатиметься президент сусідньої країни. А це значить, що він довіряє і прислухається до українського політика», - заявив він.

Політик також зазначив, що ця зустріч доводить, що переговорному процесу щодо врегулювання ситуації на сході України немає альтернативи.

«Дана зустріч в черговий раз доводить, що Мінським угодами немає альтернативи, і пошук будь-яких інших форматів не буде мати результатів. Ми всі сьогодні повинні працювати над тим, щоб встановити мир на Донбасі в рамках раніше узгоджених позицій», - заявив керівник Луганської регіональної організації партії «За життя».

Джерело: NewsOne

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ