ДУБОВИЙ: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» МАЄ ВСІ ШАНСИ ПЕРЕМОГТИ НА ВИБОРАХ

У чинної влади немає шансів перемогти на наступних президентських і парламентських виборах. Про це заявив керівник Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» Ростислав Дубовий.

«Рейтинги, з одного боку, це частина політтехнології, а, з іншого - дуже важлива інформація для виборців України. Як показує соціологія, у чинної влади шансів перемогти на наступних президентських і парламентських виборах немає. І на сьогоднішній день людей більше цікавлять питання оплати комунальних послуг, газу, електроенергії, але не питання надання Томосу, мови, впровадження воєнного стану», - сказав Дубовий.

Він зазначив, що представники «Опозиційної платформи - За життя» показали всій Україні, що готові жертвувати амбіціями заради того, щоб до влади більше не прийшли економічні недотепи, злодії і негідники.

«За всю історію незалежності України був лише один випадок, коли рейтинговий кандидат зняв свою кандидатуру з президентських перегонів. Я маю на увазі лідера партії «За життя» Вадима Рабіновича. Я поважаю його думку, хоча для мене теж було важким його рішення», - зазначив керівник Луганської регіональної організації «За життя».

При цьому він висловив упевненість, що «Опозиційна платформа - За життя» має великі шанси перемогти на наступних парламентських виборах.

«Ми розробили мирний план врегулювання ситуації на Сході України, який ґрунтується на двох принципах - це політична воля української влади і прямий діалог з Луганськом і Донецьком. Нами підготовлено відповідні зміни до Конституції України та інші нормативно-правові акти, у нас є чітка програма економічного розвитку країни і програма зниження тарифів», - резюмував Ростислав Дубовий.

Джерело: NewsOne

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ