ДУБОВИЙ: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗАБЕЗПЕЧИТЬ РЕАЛЬНИЙ РОСТ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

Крихітне підвищення пенсій і одноразова індексація - це не результат економічного зростання, а виборча технологія нинішньої влади.

Про це заявив керівник Луганської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий.

«Уряд, проробляючи свої передвиборчі трюки, не зменшує дефіцит пенсійного фонду, а тільки нарощує його. Навіть за прогнозами Кабміну чистий дефіцит фонду в цьому році складатиме 29 млрд гривень!» - заявив політик.

Ростислав Дубовий впевнений, що анонсовану надбавку до пенсії перед виборами поглине інфляція.

«Проект бюджету на поточний рік – це «програма зарплатної і пенсійної дієти». Уряд визначив інфляцію в 7,4%, але за підсумком, впевнений, вийде більше. Занижуючи інфляцію, Кабмін має на меті менше витрачати на соціальну сферу - чим нижча інфляція, тим нижче індексація прожиткового мінімуму і пенсій», - підкреслив Дубовий.

Керівник регіональної організації партії «Опозиційна платформа - За життя» вважає, що для того, щоб забезпечити реальне зростання пенсійних виплат необхідно розвивати економіку.

«Необхідно запускати повноцінний ринок цінних паперів з доступом до нього великої кількості потенційних акціонерів. Це дасть можливість створити нові робочі місця і збільшити надходження до Пенсійного фонду», - резюмував Дубовий.

Джерело: NewsOne

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ