ГОЛОВУ ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЇ ПРИЗНАЧЕНО НЕЗАКОННО?

Народний депутат України Вадим Рабінович направив до Кабінету Міністрів і керівника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника депутатські звернення, в яких заявив про можливе кримінальне правопорушення під час призначення глави Державної фінансової інспекції України Лідії Гаврилової.

На думку парламентаря, у цьому випадку можливий конфлікт інтересів чиновниці під час здійснення перевірки ДП «Укрнафтопродукт», директором якого є чоловік Гаврилової – Гаврилов Володимир Миколайович.

Крім того, депутат звернув увагу на той факт, що чинний керівник Держфінінспекції у 2009 році перебувала під слідством за двома статтями Кримінального кодексу – 366 «службова підробка» і 368 «отримання хабара».

Відтак у пересічних громадян України виникають закономірні питання: невже у країні немає професіоналів з чистою біографією, чи може держава за нинішніх умов ризикувати своїми фінансовою стабільністю і контролем за використанням державного майна і державних коштів?

Нагадаємо, що колишній керівник Держфінінспекції Микола Гордієнко навесні минулого року звинуватив уряд Яценюка у фінансових зловживаннях на суму 7,5 млрд грн. Після такого демаршу на адресу Гордієнка пролунали зустрічні звинувачення, і його було звільнено з посади.

Джерело: NewsNetwork

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ