НА ЗАКАРПАТТІ ЗАВДЯКИ АКТИВІСТАМ ПАРТІЇ ВІДБУВСЯ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР

Організатори запевняють, відкриття нової волейбольної сторінки краю – заслуга представників Закарпатської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», які сприяють розвитку спорту.

Більше десяти років волейбольної паузи та зі свіжими силами у бій. Турнір серед чоловіків «Кубок Тересвянської долини» після довгої недієвості відкрив нову сторінку в історії Закарпатського волейболу. На Тячівщину з’їхалися вісім аматорських команд, аби позмагатися за перемогу.

Вже другий рік поспіль, як турнір реанімували. Ідей для його розвитку та збільшення масштабу – безліч. Довгоочікуване «спортивне відродження» втілити вдалося завдяки сприянню представників Закарпатської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Половина спортсменів зіграли у спортзалі місцевого машинобудівного технікуму, інша – у середній загальноосвітній школі, у зв’язку з тим, що багато команд долучилися до волейбольної події. Жадана перемога опинилася у румунських волейболістів, які не очікували такого фіналу.

«Мені дуже подобається волейбол, хоч і займаюся ним на аматорському рівні. В Україну, аби пограти, їжджу вже п’ятий  рік поспіль, через те, що тут дійсно приємна атмосфера та люди», - зазначив капітан ВК «Бая-Маре» (Румунія) Дору Леше.

Організатор заходу запевняє, що проведення наступних ігор планують на іншій локації. Також серед ідей щодо покращення якості заходу – збільшення кількості команд. Гравці кажуть, що займатися улюбленою справою, хоч і на аматорському рівні – неабияке задоволення, а спорт – завжди виклик собі, у досягненні поставлених цілей.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ