ПАРТІЙЦІ-ПОМІЧНИКИ ЧУДОТВОРЦЯ РОЗДАЛИ НА ЗАКАРПАТТІ 5 ТИСЯЧ ПОДАРУНКІВ

Світле, чисте і таке довгоочікуване свято нарешті прийшло в домівки закарпатців

День Святого Миколая чекали цілий рік. Чудотворцю писали листи та молилися. Проте головне те, що послідовники його доброї справи існують, і з року в рік беруть на себе роль помічників святителя. Понад 5 тисяч пакунків із солодощами, забрати та доставити взялись представники всіх міських осередків «Опозиційної платформи - За життя» в Закарпатті.

День святого Миколая - це радість, яку в першу чергу, заслуговують ті, для кого кожен такий день є особливим. Мова йде про 39 дітлахів, які знаходячись в обласному дитячому онковідділенні, написали листа святому, і вже вчетверте знайдуть під своїми подушками солодкі презенти.

У Мукачеві в першу чергу привітали тих, хто краще за всіх знає історію і суть сокровенного свята і радше звикли віддавати нужденним, аніж отримувати. Мова йде про священнослужителів трьох храмів і одного монастиря.

У навчально-виховному закладі №6 в Мукачеві до якого входять садочок і школа зізнаються, що такі пакунки неабияка підтримка, адже іноді батьки просто не можуть дозволити собі великі презенти для малечі.

Дочекалися подарунків і старенькі мешканці центру соціального обслуговування у селі Нижні Ворота. Більшість із них – покинуті рідними напризволяще. Тому будь-яка увага неабияк тішить серце стареньких, тим паче вік - не привід втрачати віру у Миколая Чудотворця .

До візиту гостей старанно підготувалися і вихованці Підполозянського дитсадка. Підготували навіть цілий сценарій, у якому розповіли свої кращі віршики, а в якості винагороди отримали бажаний і традиційний презент із солодощами.

У Драгинському Навчально-виховному комплексі діти підготували танці вірші і пісні. Проте малеча зізнається, що головний здобуток, який хотіли б донести Миколаю, це свої добрі вчинки які встигли зробити за рік. Звісно за таку зразкову поведінку та вражаючий концерт святий Миколай просто не мав права не з’явитись. Учні ж молодших класів цього закладу самі стали глядачами концертної програми, яка переможно завершилась візитом святого Миколая.

Особлива магія цього свята наступає під вечір. У селі Софія, що на Мукачівщині, щороку на свято Чудотворця настоятель Свято-Покровської церкви отець Олександр на один вечір постає в образі Святого Миколая, бере чарівний посох та заходить до кожної хати, аби привітати малечу зі святом. Сама традиція із перевдяганням настоятеля у святого Миколая існує вже близько десяти років , проте тепер отець Олександр залучився неабиякою підтримкою з боку партійців.

«Важливо не тільки пам’ятати, а й допомагати! Цього принципу представники «Опозиційної платформи - За життя» дотримуватимуться і надалі», - кажуть активісти.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ