РАБІНОВИЧ: НА ВИБОРАХ ДО ПАРЛАМЕНТУ МИ ПОВИННІ ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА МИР, СТАБІЛЬНІСТЬ І НОРМАЛЬНІ ТАРИФИ

Восени, на парламентських виборах, люди повинні уважно прочитати програми партій і проголосувати за тих, хто забезпечить мир, стабільність і нормальні тарифи. Таку заяву зробив народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Ми повинні підготувати країну до осінніх виборів. Без істерик, без криків. Підіб'ємо підсумок цього правлінню і будемо будувати плани на майбутнє. І я хочу вам нагадати, що 21 квітня ми з вами обираємо між «минулим» і «іншим». А ось ціни на комуналку і тарифи будемо «вибирати» восени. Зараз голосуємо серцем, а вже восени спокійно вчитуємось в програми, дивимося, хто саме принесе нам мир, економічну стабільність і поверне нормальні ціни на комунальні послуги, за того і голосуємо», - закликав парламентарій.

Вадим Рабінович також висловився проти розпуску парламенту відразу після другого туру президентських виборів. На його думку, поки новий президент вступає на посаду, Верховна Рада повинна використати цей час, щоб прийняти ряд важливих законопроектів.

«Я думаю, що саме зараз розпускати парламент не потрібно. Якщо його розпустити, то нічого не зміниться. Нехай зараз новий президент протягом півроку покаже себе і заявить, що він думає з тих чи інших питань. А ми, як парламент, повернемо за цей час владу закону і Конституції. Приймемо закон про тимчасові слідчі комісії, приймемо закон про імпічмент президента, закон про відповідальність суддів та багато іншого, що парламент зобов'язаний був зробити за останні 4,5 роки, замість того щоб співати гімни. Ось це ми повинні робити сьогодні, а не розпускатися!» - впевнений політик.

Глава «Опозиційної платформи - За життя» також додав, що необхідно повернутися до положень Конституції, за якими у президента немає можливості впливати на економічний розвиток країни.

«У нас за Конституцією - парламентсько-президентська республіка. Якби ми це пам'ятали і жили за Конституцією, нас взагалі мало б хвилювали президентські вибори, оскільки президент ніякого відношення ні до банків, ні до економіки не повинен мати», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ