РАБІНОВИЧ: НОВЕ КЕРІВНИЦТВО КРАЇНИ ПОВИННО НАПИСАТИ НОВУ КОНСТИТУЦІЮ ДЛЯ УКРАЇНИ

Одним з основних завдань обраного на виборах нового керівництва країни стане написання нової Конституції України. Таку заяву в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна» зробив глава партії «Опозиційна платформа - За життя» та народний депутат Вадим Рабінович.

«Я вважаю, що одна з головних задач нового керівництва країни - це написання нової Конституції, тому що ми живемо за Конституцією минулого століття, вона не відповідає викликам сьогодення. Повинен бути всенародний референдум, на якому ми повинні вирішити, яку державу ми будуємо, потрібно прийняти якусь програму. Потрібно врешті-решт відповісти на питання, що знаходиться на прапорі України, куди ми йдемо? Ну крім закликів відвоювати Крим і Донбас, який ця влада продала», - вважає парламентарій.

Він також зазначив, що необхідно визначити стратегічний вектор розвитку, за яким буде рухатися Україна.

«Давайте виберемо мету. Ось ми є центристською партією, яка пропонує будувати рівноправні відносини з усіма країнами і створювати нейтральну, незалежну, позаблокову Україну - «Швейцарію Східної Європи». Може бути у когось є інша думка. Ну тоді нехай озвучать її, а то вони тільки гімни співають», - обурився нардеп.

Глава «Опозиційної платформи - За життя» також розкритикував роботу нинішнього уряду. За його словами, влада не в змозі відповісти навіть на елементарні питання, що стосуються розвитку країни.

«Уряд не повинен співати і танцювати. Нам не потрібен Омелян (міністр інфраструктури Володимир Омелян, - ред.), у якого завмирає серце, коли він будує дорогу до села Бандери. Ви дайте відповідь на питання: що ви робите для країни? Що ви будуєте? І навіщо крадете наші гроші? Є ще маса ось таких простих питань, відповідей на які від цих наперсточників неможливо домогтися», - підсумував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ