РАБІНОВИЧ: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗНАЄ, ЯК РЕАЛЬНО ЗНИЗИТИ ТАРИФИ НА ЧВЕРТЬ!

Керівництво партії «Опозиційна платформа - За життя» своїм недавнім візитом до Москви довела, що шляхом переговорів може реально і знизити ціну на газ і домовитися про продовження договору по транзиту. Це призведе до одномоментного зниження тарифів відразу після зміни влади.

Про це заявив народний депутат України і голова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Історичне рішення про зустріч Віктора Медведчука і Юрія Бойка в Москві з керівництвом уряду і «Газпрому» було прийнято на зборах політради партії одноголосно по одній простій причині - нашим політикам потрібно домагатися економічно правильних результатів і вибудовувати нормальні відношення з усіма сусідами. Очевидно, що тій «бригаді», яка знаходиться сьогодні при владі, просто наплювати на людей і економіку, вона не звертає увагу на прогресивні закони «Опозиційної платформи - За життя», які обов'язково ще стануть основою майбутнього перебудови України», - зазначив парламентарій.

Відреагував політик і на критику візиту з боку президента України Петра Порошенка.

«Президент Порошенко сказав, що Віктор Медведчук і Юрій Бойко «приповзли на колінах в Москву». По-перше, судячи з відео із зустрічі, однопартійці вели себе впевнено, розмовляючи з главою російського уряду. А, по-друге, саме ця українська влада поставила на коліна всю країну, довела її до злиднів і зубожіння  і ще має намір виграти вибори, щоб продовжити грабувати людей. Ми не дозволимо їм правити ще п'ять років, ми встаємо з колін, вибудовуючи нормальний діалог з усіма сусідами. Ми не маємо наміру гинути через політиків, які не вміють керувати країною», - заявив Вадим Рабінович.

Глава партії «Опозиційна платформа - За життя» заявив, що його однопартійцям під час візиту в Москву вдалося домовитися про зниження ціни на газ для України після перемоги на виборах на 25%.

«Переговори Юрія Бойка і Віктора Медведчука з главою «Газпрому» Олексієм Міллером показали, що вартість газу для України буде знижена на 25% тільки тому, що про ціну домовляються правильні люди. Я впевнений, що грамотним керівником можна назвати того, хто в подібних економічних переговорах домовляється про кращу ціну, а не «обмотується у прапор», платить голові Нафтогазу Андрію Коболєву мільйон гривень в день - і встановлює ціну на газ в два рази вищою за ринкову. Ми показали, що, прийшовши до влади, можемо на наступний же день домогтися зниження ціни на газ на чверть. Просто треба їхати - і домовлятися! До того ж, скоро закінчується контракт по транзиту російського газу в Європу через нашу газотранспортну систему - і вже з 1 січня 2020 роки ми отримаємо порожню трубу, втрат 3-5 млрд доларів на рік тільки через те, що не ведемо переговори про продовження договору. Що з нами буде, якщо ще й втратимо транзитну перевагу? На чому взагалі ми будемо заробляти? Огірки будемо вирощувати або людей за кордон виштовхувати - і жити на гастарбайтерських гроші?» - обурився народний депутат.

Політик заявив, що візитом «був зроблений ще один маленький крок на допомогу тим, хто знаходиться в полоні».

«Тільки представники нашої політичної сили працюють на звільнення українців, утримуваних в Росії. Зізнаюся, нам радили зробити цей візит після виборів, але ми вирішили, що долі людей не можна міняти на вибори. Якщо можна посприяти звільненню українців, то це потрібно робити негайно!» - упевнений парламентарій.

«Візитом керівництва нашої партії і підтриманого нашою партією кандидата в президенти ми хотіли показати, що для того, щоб закінчити війну, виправити ситуацію з тарифами і взагалі комплексно вирішити наші проблеми, потрібно, щоб з тобою розмовляли. Сьогодні Москва розмовляє з Бойком, Медведчуком - тими, хто представляє нашу партію. Будь-яка війна закінчується миром, тому потрібно до нього йти. А ті, хто проповідує мир завжди, на жаль, піддаються нападкам. Дякую главі політради Віктору Медведчуку і кандидату на виборах президента від нашої партії Юрію Бойку за те, що вони набралися мужності - і виконали рішення партії і 51% населення країни, які хочуть миру і встановлення нормальних відносин з нашими сусідами. Вперед - і до перемоги!», - резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ