РАБІНОВИЧ: УКРАЇНА ПОВИННА РОЗІРВАТИ ВІДНОСИНИ З МВФ. ДЛЯ НАС – ЦЕ НЕ ЛІКАР, А ВБИВЦЯ!

Критичні висловлювання адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані на адресу нової української влади повинні стати тривожним сигналом для всієї України. Новообраний президент Володимир Зеленський і його команда зобов’язані врегулювати відносини з США. Про це заявив народний депутат, голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

«Сьогодні світ біполярний, де США – найвпливовіший гравець, імперія нашого часу, найпотужніший держава, якій немає рівних. І Україна повинна це враховувати – вона не повинна вести міжнародні справи з перекосом в якусь сторону. Більш того, розрив відносин зі Сполученими Штатами є злочинним», – вважає політик.

Парламентарій закликав президента Зеленського і команду «шукати шляхи врегулювання конфлікту зі Штатами».

«Сьогодні всі повинні зрозуміти – жарти закінчилися. Сьогодні кожен ваш невірний крок чи жарт може дорого обійтися країні. Це не «Квартал», а абсолютно інша міра відповідальності. Тому ретельно обмірковуйте всі свої вчинки, кожен свій крок. Не можна забувати і про те, що Джуліані – це ікона Америки, один з лідерів американців, особистий адвокат Трампа і сваритися з ним – ну дуже погана ідея. Тому потрібно знаходити шляхи врегулювання конфлікту з ним, давати пояснення, підключати дипломатію. Україна не повинна бути заручником тупиць, які намагаються втягнути нас у внутрішні справи тієї чи іншої країни, як це часто з нами бувало», – підкреслив Вадим Рабінович.

Народний депутат нагадав, що головним обов’язком будь-якого керівника країни є відстоювання національних інтересів.

«Ще Черчилль говорив: «У країн немає постійних друзів і ворогів, а є лише постійні національні інтереси». І Україна повинна керуватися тільки проукраїнськими інтересами. У наших інтересах жити в мирі з усіма сусідами, будувати нормальні відносини з ними. Не в наших інтересах було знищувати торгівлю з країнами СНД, але, тим не менше, влада це зробила. Якщо, знищивши торгівлю з країнами СНД, ми підемо ще й на розрив відносин із Заходом, то ми потрапимо в таку халепу, що останні п’ять років нам здадуться раєм», – вважає голова партії «Опозиційна платформа – За життя».

Особливу увагу Вадим Рабінович приділив співпраці України з МВФ. Він порекомендував новому керівництву країни в першу чергу припинити будь-які відносини з цією організацією, оскільки «через розкрадання позик корумпованою владою допомога міжнародних фінансових інститутів сьогодні не працює».

При цьому політик нагадав, що сьогодні «з Міжнародним валютним фондом працюють не так вже й багато країн».

«В основному клієнтами МВФ стають африканські країни, країни, що розвиваються, а також кілька європейських держав. МВФ вже попросили з багатьох країн, тому що його «рецепти» вбивають державу. Але те, що МВФ накоїв в нашій країні, відрізняється особливим цинізмом. Фонд часто порівнюють з лікарем, який лікує хворі економіки. Пацієнт «Україна» в результаті такого лікування в наступні п’ять років повинен виплатити Фонду приблизно 10 млрд дол. При цьому стан нашої економіки не змінився: сировинна складова збільшилася, трудова еміграція досягла небачених розмірів, обсяг іноземних інвестицій знижується, темпи зростання знижуються. За що ми повинні платити? Навіщо нам потрібен цей «лікар»?» – обурився Вадим Рабінович.

«Треба попрощатися з МВФ і не платити борги, які навісила на всю країну група Порошенка. Український народ не брав гроші МВФ – вони пішли в кишені конкретних людей з оточення президента (Порошенка, – ред.). Сам МВФ неодноразово заявляв, що Україна – лідер у рейтингу країн за рівнем корупції. Але як можна давати наркоману дозу? Якщо ви даєте злодієві мільярдні кредити, значить, або спеціально накидаєте петлю на шию нашій країні, або «в долі» з нашими корупціонерами. І в тому, і в іншому випадку народ України страждати не повинен! МВФ повинен залишити нашу країну. Цей «лікар» виявився липовим – у нього немає диплома, він не знає, як нас лікувати, і лікує нас навмання. І якщо Володимир Зеленський не покінчить з МВФ – це буде трагічною помилкою», – резюмував Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ