ШУФРИЧ: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» БУДЕ ВІДСТОЮВАТИ ІНТЕРЕСИ ГРОМАДЯН

Політична сила «Опозиційна платформа – За життя» створена для того, щоб зупинити антидержавницьку політику діючої влади і об’єднати тих, хто дійсно хоче змінити життя в країні на краще. Таку заяву в кулуарах парламенту зробив народний депутат, член партії «За життя» Нестор Шуфрич.

«Опозиційна платформа – За життя» об’єднує тих політиків і політичні сили, які не бояться сказати владі «ні». Безумовно, об’єднавшись, ми сильніші, ніж аби ми йшли на вибори різними таборами. Українській народ вже давно чекав об’єднання опозиційних сил і, усвідомлюючи свою відповідальність, ми це зробили», - підкреслив політик.

Парламентарій запросив до новоутвореної політичної сили тих політиків, які готові йти на компроміси заради інтересів пересічних українців.

«І Вадим Рабінович, і Юрій Бойко сьогодні підкреслили, що платформа відкрита для всіх, хто хоче приєднатися і готовий разом боротися за інтереси громадян, усвідомлюючи відповідальність та незважаючи на власні амбіції», - заявив член партії «За життя».

Народний депутат також запевнив, що «Опозиційна платформа – За життя» невдовзі оголосить про висунення єдиного кандидата на наступні президентські вибори.

«Політична сила висуне єдиного кандидата на президентські вибори в строки, визначені законом України, а рішення про балотування буде узгоджено на з’їзді партії», - резюмував Нестор Шуфрич.

Джерело: 112.ua

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ