СУД ЧАСТКОВО ЗАДОВОЛЬНИВ ПОЗОВ НАРДЕПА МУРАЄВА ЩОДО ЗАХИСТУ ЧЕСТІ І ГІДНОСТІ

«Сьогодні я отримав приємний сюрприз», – заявив народний депутат України і голова політради політичної партії «За життя» Євгеній Мураєв.

Дніпровський районний суд Києва частково задовольнив позов народного депутата України Євгенія Мураєва щодо захисту честі і гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. Про це повідомляє з місця подій кореспондент телеканалу «112 Україна».

«Група «Наступ» на чолі з Левусом Андрієм Мар'яновичем і Висоцьким Сергієм Віталійовичем спочатку написали запит до прокуратури і СБУ з тим, щоб перевірили мою діяльність. Охарактеризували її як сепаратистську, як розпалювання нетерпимості і ненависті всередині країни, заклики до федералізація тощо. Ми звернулися до суду, сьогодні суд виніс рішення з вимогою вибачитися, повністю спростувати всі дані в мережі Фейсбук і ЗМІ», – розповів депутат.

За його словами, позов задоволено частково, оскільки суд не задовольнив положення про моральне відшкодування. «Сьогодні я отримав приємний сюрприз. Подивимося, яке рішення винесе апеляція. Але під час перевірки прокуратура і СБУ подібних фактів у моїх висловлюваннях, виступах і тих матеріалах, які я публікую у пресі, не знайшли», – зазначив Євгеній Мураєв.

Джерело: «112.ua»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ