В ДНІПРІ ПАРТІЙЦІ ЗУСТРІЛИСЯ З БАТЬКАМИ ДВОРОВИХ ЧЕМПІОНІВ

Спортивний дитячий проект «Дворові Ігри», партнером якого виступила міська організація партії «За життя», запам'ятався дніпрянам масштабністю, позитивом і спортивним азартом.

Три тисячі дітей з різних житлових масивів міста все літо змагалися за звання найсильнішого в дартсі, настільному тенісі, футболі та стрітболе. У грандіозному фіналі взяли участь понад двісті дворових чемпіонів. Третій сезон «Дворових Ігор» завершився традиційною зустріччю керівника Дніпровської міської організації партії «За життя» Геннадія Гуфмана з юними чемпіонами та їх батьками.

Мета такої зустрічі - поза змаганнями почути ідеї щодо розвитку проекту в наступному сезоні і сформувати батьківський комітет «Дворових Ігор-2019».

«Батьки прийшли з конкретними пропозиціями та ідеями. Наприклад, як залучити в проект більше дорослих, щоб на їхньому прикладі більша кількість дітей брали участь в Іграх. Колективно обговорили пропозиції щодо популяризації в Дніпрі настільного тенісу, як дворового виду спорту. Разом ми будемо вибирати локації і встановлювати тенісні столи, а батьки пообіцяли, що будуть не тільки уболівальниками, але й учасниками змішаних змагань в наступному році», - розповів ініціатор проекту Геннадій Гуфман.

Діти, які прийшли на зустріч, були раді поспілкуватися один з одним і згадати найяскравіші моменти і дворових, і фінальних змагань. Поки дорослі розмовляли з керівником міської партійної організації «За життя» Геннадієм Гуфманом, юні чемпіони в газеті «Життя Дніпра» читали матеріал про фінал дворових Ігор-2018.

«Партія «За життя» допомагає розвивати спорт і в нашому районі, і в місті в цілому. Ми запропонували в наступному році залучити батьків до змагань», - заявив батько футболіста ФК  «Парус» Ігор Чігер.

У планах Дніпровської організації партії «За життя» - розширити географію проекту, провести спільні змагання батьків і дітей і зробити так, щоб спорт зайняв гідне місце в житті ще більшої кількості юних дніпрян.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ