РАБІНОВИЧ: НЕ ПОРОШЕНКО, А САМЕ МЕДВЕДЧУК ЗВІЛЬНИВ З ПОЛОНУ БІЛЬШЕ 500 ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

4 квітня 2019 року в Москві відбулася зустріч президента Російської Федерації Володимира Путіна з головою політради партії Віктором Медведчуком, який займається питанням звільнення громадян України, які перебувають в Донецьку, Луганську і Росії.

Зокрема, на переговорах мова йшла про звільнення 22 моряків і 2 співробітників Служби безпеки України, які були затримані 25 листопада 2018 року в Керченській протоці. Стосовно затриманих в РФ порушено кримінальну справу про незаконне перетинання держкордону, вони утримуються під вартою.

Про це повідомив народний депутат України, голова політсили Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Український формат» на телеканалі NewsOne.

Ці слова підтвердив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, додавши, що на зустрічі піднімалося питання про звільнення українських моряків.

«У мене питали, чи був Медведчук останнім часом. Я уточнив. Так був. Дійсно він приїжджав. Він піднімав питання про звільнення українських моряків», - заявив Пєсков журналістам.

У свою чергу Вадим Рабінович нагадав, що одним з пунктів програми «Опозиційної платформи - За життя» є встановлення добросусідських відносин з усіма сусідами, і «робити це вже сьогодні, не чекаючи того, поки наша влада отямиться».

«Всі знають про зустріч, яка була у Медведчука і Бойка з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою «Газпрому» Олексієм Міллером. Всі знають про зустріч, яку кілька днів тому провів глава політради нашої партії Віктор Медведчук з президентом Білорусі Олександром Лукашенком. І ось сьогодні відбулася зустріч Віктора Медведчука з президентом РФ Володимиром Путіним», - повідомив Вадим Рабінович.

Політик назвав дві важливі теми цієї зустрічі. «Перша - гуманітарна. Наша партія просила Медведчука про цей візит в Москву з тим, щоб обговорити питання полонених, яких влада просто кинула. Їй все одно, хто і де сидить, вона це питання відіграла, відпіарила, і ніхто не хоче думати про людей», - обурився Вадим Рабінович.

При цьому лідер «Опозиційної платформи - За життя» нагадав, що «ні Порошенко, ні інший крикун з нинішньої влади, а саме Медведчук звільнив з полону понад 500 громадян України, і тепер вони повернулися в свої сім'ї».

«Друга тема - це встановлення добросусідських відносин. З сусідами потрібно розмовляти, домовлятися, а не сваритися, як це робить нинішня влада», - підкреслив Вадим Рабінович.

Глава партії «Опозиційна платформа - За життя» уточнив, що «переговори Медведчука з Путіним - це рішення політради партії». «Ми знаємо одне: не потрібно нікого слухати - собаки гавкають, караван іде», - резюмував Вадим Рабінович.

Нагадаємо, раніше в Москві відбулася зустріч керівництва «Опозиційної платформи - За життя» Віктора Медведчука і Юрія Бойка з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою «Газпрому» Олексієм Міллером.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ