«ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»: ПАРТІЙЦІ ДНІПРА ПРИВІТАЛИ МОЛОДИХ МАМ

Щороку в перші дні весни депутати фракції «За життя» Дніпровської міської ради приходять в пологові будинки, щоб привітати жінок, які стали мамами першого березня.

Керівник Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман разом з депутатами фракції Дніпровської міської ради «За життя» Сергієм Нікітіним, Оленою Степанян і Михайлом Глікманом відвідали пологовий будинок №1.

«Можна розповідати про сумні новини, про мізерну матеріальну допомогу при народженні дитини, про скасування виплат при досягненні трирічного віку, але це ніколи не стане мотивацією при народженні дитини. Мама готова дати дитині життя, коли розуміє, що малюк буде оточений турботою. Тому завдання політиків зробити так, щоб молоді батьки не боялися за майбутнє своєї дитини», - зазначив керівник Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман.

«Дуже вдячна лікарям за професіоналізм, а партійцям з «Опозиційної платформи - За життя» за подарунки. Дуже несподівано і приємно отримати такі потрібні в догляді за дитиною речі», - каже Тамара Абанян, яка народила в пологовому будинку №1 свого первістка Михайла.

У пологовому будинку залізничної лікарні молодих мам привітав глава фракції «За життя» в Дніпровській міській раді Сергій Нікітін.

«На честь першого дня весни партія «Опозиційна платформа - За життя» третій рік поспіль проводить таку добру і світлу акцію. Початок весни, як символ зародження нового життя, - важливий момент в житті людини. Приємно бачити, що молоді люди зважуються на такий серйозний крок, адже не у всіх є впевненість в завтрашньому дні», - сказав Сергій Нікітін.

Заступник керівника міської організації партії Олексій Лещенко привітав породіль у пологовому відділенні Дніпропетровського спеціалізованого медичного центру матері та дитини ім. професора Руднєва. Тут 1 березня народилися 7 дітей, серед них і двійня.

Олексій Лещенко та Олена Степанян в пологовому будинку №9 відвідали молодих мам і подарували їм засоби по догляду за новонародженими. У цьому медзакладі в перший день весни народилися 5 дівчаток і 3 хлопчика.

Всього партійці «Опозиційної платформи - За життя» привітали 30 дітей, вручили їм подарунки, побажавши щастя і благополуччя.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ