«ЗА ЖИТТЯ» ПРИКРАСИЛА ВУЛИЦІ ДНІПРА ДИТЯЧИМИ МАЛЮНКАМИ

На білбордах міста знову з'явилися дитячі малюнки. З такою ініціативою виступила Дніпровська міська організація «За життя» та її керівник Геннадій Гуфман.

На даний момент місто прикрасили десять дитячих малюнків, розміщених на рекламних щитах в Дніпрі. Ці роботи відібрані з понад двухсот, які були надіслані в рамках акції «Мій чарівний Новий рік».

«Від 165-ти учасників ми отримали більше 200 малюнків. Частина з них прийшли на електронну пошту, частина була зібрана під час акції «Новорічний караван», ще частина малюнків була надіслана на нашу сторінку в Facebook. Всі вони гарні і вибрати було складно. Але для розміщення на білбордах ми повинні були враховувати не тільки творчі, але і деякі технічні нюанси. Сподіваємося, що новорічні малюнки на вулицях міста зможуть передати новорічний настрій і трохи його продовжити», - розповів ініціатор акції Геннадій Гуфмана.

«Ми хочемо вірити, що 2019 рік дійсно стане роком надій і змін», - підкреслив він.

Всі роботи зібрані на сторінці організаторів в Facebook.

Дитячу творчість на білбордах дніпряни вже могли бачити влітку 2018 року. Ідея припала до душі городянам, і на численні прохання організатори вирішили провести і зимовий етап акції. На борди були обрані яскраві і барвисті малюнки, які відображають атмосферу новорічних свят.

Малюнок шестикласниці Даші Орел розміщений на рекламному щиті на перетині вулиць Запорізьке шосе і Високовольтна.

«Дуже приємно, що роботу моєї дочки відзначило журі конкурсу. Вона намагалася і сподівалася на перемогу. Ми не в перший раз беремо участь в заходах, ініційованих Геннадієм Гуфманом, і хотілося б відзначити їх відмінну організацію. А участь в конкурсі «Мій чарівний Новий рік» стала успіхом для всієї нашої родини», - поділилася емоціями мама переможниці Анна Орел.

У Дніпрянки Анни Димковської в ​​конкурсі брали участь дві дочки, які з нетерпінням чекали результатів. На борді - малюнок старшої, Софії. Дев'ятирічна Софія вірить в Діда Мороза, любить котів, займається малюванням з викладачем і відвідує творчі майстер-класи. Намальований дівчинкою чорний кіт, з чітко виділеними деталями був розміщений на білборді на перетині вулиць Воскресенська і Святослава Хороброго.

«Ідея розміщення дитячих малюнків на бордах показує дорослим, що в суєті буднів потрібно частіше приділяти увагу дітям, розвивати їх творчі здібності. Дочка дуже рада, що може побачити свій малюнок в такому масштабі, а для бабусь і дідусів зробимо фотопідтвердження нашої перемоги», - радіє Анна Димковська.

«Дніпровська міська організація планує заохотити всіх учасників конкурсу «Мій чарівний Новий рік» і готує для них сюрприз», - заявили партійці.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ